Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kawuszek

20 stycznia 2020, 15:42

Gdy wygłaszasz mowę życia pod prysznicem i nagle postacie na szamponach zaczynają klaskać

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2020, 16:00

@Kawuszek: są z ciebie dumni, dlaczego masz się ich bać, ciesz się pochwałą

Avatar Nikodem8378

4 grudnia 2022, 18:34

@Kawuszek: tak ich to zadowoliło że ożyli

Avatar Luna6

19 stycznia 2020, 20:09

Ja pod prysznicem śpiewam, ćwiczę teksty do przedstawienia czy układam dialogi do opowiadań. Wszystko to robiłam w przekonaniu, że jest to całkowicie bezpieczne, aż ostatnio mama powiedziała, że mnie słyszy...

Avatar
Jestem_Martwym_Memem

19 stycznia 2020, 20:18

@Luna6: najgorzej. Ja nic nie robię. Bo jestem w luj przerazona, że ktoś wejdzie

Avatar QueenBlood

20 stycznia 2020, 08:31

@Luna6: pociesze cię, że moi współlokatorzy też mnie słyszą, a czasem nawet wdają się ze mną w dyskusję na temat egzystencji lub literatury

Avatar Tonie

21 stycznia 2020, 19:22

@QueenBlood: a ja w wannie zastanawiam się nad sensem życia unikając kału i spermy

Avatar QueenBlood

21 stycznia 2020, 20:57

@Tonie: Z tym gównem bywa ciężko czasem :/

Avatar Denom

23 stycznia 2020, 14:56

@Luna6: a ja zastanawiam się pod prysznicem czemu jestem taki poje**ny i czemu jestem przegrywem

Avatar
Jestem_Martwym_Memem

21 stycznia 2020, 20:59

He. Ja umiem jedynie tworzyc jakieś historke i w ogóle

Avatar Bartekmemiarz

19 stycznia 2020, 22:56

Najgorszej jest gdy taką debatę z szampanem przegrasz

Avatar NesquikBoi

20 stycznia 2020, 08:03

@Bartekmemiarz: szamponem*

Avatar Bartekmemiarz

20 stycznia 2020, 09:50

@NesquikBoi: auto korekta mi zmieniła szampon na szampan

Avatar Grox5

19 stycznia 2020, 20:33

Nie ma to jak wygrywanie debat politycznych podczas szorowania odbytu.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2020, 20:19

Mam tak samo, tylko mówię w myślach. Raz nawet próbowałem zrozumieć sens życia.

Avatar PoProstuWojtek

Edytowano - 19 stycznia 2020, 20:33

Celem życia jest reprodukcja, celem naszej świadomości było i jest ażebyśmy mieli więcej szans na przeżycie i w sumie do tego doszłem i uznaje to jako sens życia, zapraszam do dyskusji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

To musiało być męczące

Zapraszamy

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka