Niestety nigdy nie zdołam tego przy ludziach powtórzyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Zapraszamy
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2020, 15:42
Gdy wygłaszasz mowę życia pod prysznicem i nagle postacie na szamponach zaczynają klaskać
Odpisz
20 stycznia 2020, 16:00
@Kawuszek: są z ciebie dumni, dlaczego masz się ich bać, ciesz się pochwałą
Odpisz
4 grudnia 2022, 18:34
@Kawuszek: tak ich to zadowoliło że ożyli
Odpisz
19 stycznia 2020, 20:09
Ja pod prysznicem śpiewam, ćwiczę teksty do przedstawienia czy układam dialogi do opowiadań. Wszystko to robiłam w przekonaniu, że jest to całkowicie bezpieczne, aż ostatnio mama powiedziała, że mnie słyszy...
Odpisz
19 stycznia 2020, 20:18
@Luna6: najgorzej. Ja nic nie robię. Bo jestem w luj przerazona, że ktoś wejdzie
Odpisz
20 stycznia 2020, 08:31
@Luna6: pociesze cię, że moi współlokatorzy też mnie słyszą, a czasem nawet wdają się ze mną w dyskusję na temat egzystencji lub literatury
Odpisz
21 stycznia 2020, 19:22
@QueenBlood: a ja w wannie zastanawiam się nad sensem życia unikając kału i spermy
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:57
@Tonie: Z tym gównem bywa ciężko czasem :/
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:56
@Luna6: a ja zastanawiam się pod prysznicem czemu jestem taki poje**ny i czemu jestem przegrywem
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:59
He. Ja umiem jedynie tworzyc jakieś historke i w ogóle
Odpisz
19 stycznia 2020, 22:56
Najgorszej jest gdy taką debatę z szampanem przegrasz
Odpisz
20 stycznia 2020, 08:03
@Bartekmemiarz: szamponem*
Odpisz
20 stycznia 2020, 09:50
@NesquikBoi: auto korekta mi zmieniła szampon na szampan
Odpisz
19 stycznia 2020, 20:33
Nie ma to jak wygrywanie debat politycznych podczas szorowania odbytu.
Odpisz
19 stycznia 2020, 20:19
Mam tak samo, tylko mówię w myślach. Raz nawet próbowałem zrozumieć sens życia.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2020, 20:33
Celem życia jest reprodukcja, celem naszej świadomości było i jest ażebyśmy mieli więcej szans na przeżycie i w sumie do tego doszłem i uznaje to jako sens życia, zapraszam do dyskusji
Odpisz