Najważniejsza jest dobra zabawa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2020, 23:55
Ah tak, factorio. Prawie 200h w grze i ani jednej wyłanej rakiety.
Odpisz
28 czerwca 2020, 16:33
@ben1794: to normalne
Odpisz
6 marca 2020, 22:49
Ja kiedy gram w gry które gra mój stary
Odpisz
4 lutego 2020, 21:17
O, ja i TF2 teraz
Odpisz
19 stycznia 2020, 20:14
Tak mam z battlefrontem
Odpisz
2 lutego 2020, 16:06
@mietek69i8: woah nie sadzilem ze ktos w to jeszcze gra, szacun byku
Odpisz
20 stycznia 2020, 17:38
A, czyli ja w Overwatch
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2020, 11:17
RE6 ścina mi jak sam sku*wysyn, przez co trudno mi grać, ale gram bo mi się podoba.
Odpisz
20 stycznia 2020, 07:04
apex legends, gram jak gówno ale daje mi to mimo wszystko radość jak uda się kogoś zabić
Odpisz
20 stycznia 2020, 09:53
@Liechtensteinball: też tak mam
Odpisz
20 stycznia 2020, 08:02
O to ja jak gram w dowolną strzelankę
Odpisz
17 stycznia 2020, 06:41
Planet Side 2 <3
Odpisz
19 stycznia 2020, 21:40
Tej gry nie da się pojąć
Nie śmiertelnikom...
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2020, 23:31
ta gra jest niemożliwa by człowiek objął ją umysłem, jednocześnie taka prosta w założeniach i łatwa w rozgrywce, a jednocześnie ciężka i wymagająca ogromnego skupienia
Odpisz
19 stycznia 2020, 23:11
Oxygen Not Included
Odpisz
19 stycznia 2020, 22:41
LoL
Żartuje, nienawidzę tego gówna, ale i tak w to gram
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2020, 22:09
Ja w overwatchu w którego gran ponad 2 lata
Lvl +800 a nadal gold
Odpisz
17 stycznia 2020, 07:55
Troche ja w csie
Odpisz
17 stycznia 2020, 02:05
Ja kiedy gram w personę 3
Odpisz
17 stycznia 2020, 00:45
No bo wtedy nabierasz umiejętności, od razu czegoś zajebiście nie będziesz umiał od tak
Odpisz