Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Rel
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2020, 22:36
Trochę scrollowałem
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:41
@AlMalina: kto ma jeja w przeglądarce
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:57
@bulazpasztetem: Ten kto ma ten ma
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:24
@bulazpasztetem: Jeja w przeglądarce jest czasem praktyczne.
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:24
@Grzechoooo: idz stad
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:25
@bulazpasztetem: nie
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:25
@Grzechoooo: czemu
Odpisz
23 stycznia 2020, 04:21
@bulazpasztetem: po cholere mam sciagac apke jak tak samo dobrze mi dziala na FF i to zarowno na kompie jak i na tel
Odpisz
23 stycznia 2020, 07:47
@gumstg: nie poplacz sie
Odpisz
23 stycznia 2020, 07:55
@bulazpasztetem: Ja, bo apka mi tylko zajmuje miejsce, a tak mogę normalnie sobie popisać, ewentualnie w nowej karcie coś szybko wyszukać :3
Odpisz
23 stycznia 2020, 11:14
@bulazpasztetem: Apka jest ograniczona. Nie ma na przykład grup i tekstów.
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:13
@Grzechoooo: A mi grupy szczególnie potrzebne, gdy się prowadzi coś w rodzaju PBF
Odpisz
23 stycznia 2020, 14:59
@bulazpasztetem: ja mam, i co?
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:39
@bulazpasztetem: to ty masz z tym problem bo sie czepiasz ze ktos nie ma apki
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:43
@gumstg: dawaj na ring zaraz cie zniszcze zaraz cie zniszcze
Odpisz
23 stycznia 2020, 23:28
@bulazpasztetem: buły jak ty zjadam na śniadanie
Odpisz
24 stycznia 2020, 00:11
@Grzechoooo: ja tez zjadam buly czy to kanibalizm?
Odpisz
24 stycznia 2020, 16:55
@bulazpasztetem: nie masz ludzi i sprzetu by to zrobic
Odpisz
24 stycznia 2020, 17:45
@gumstg: mam
Odpisz
24 stycznia 2020, 20:19
@bulazpasztetem: dzieci sie zara zabija
Odpisz
24 stycznia 2020, 20:48
jak to
Odpisz
25 stycznia 2020, 13:56
@bulazpasztetem: a czy jeja nie w przeglądarce w ogóle istnieje?
Odpisz
25 stycznia 2020, 14:16
aplikacja
Odpisz
7 lutego 2020, 21:07
@Grzechoooo: Ja korzystam z jeja tylko na kompie.
Odpisz
23 stycznia 2020, 15:30
Wole okres jury względem później kredy
Odpisz
23 stycznia 2020, 07:30
AlE Ja MaM nA SaMeJ GóRzE
Odpisz
23 stycznia 2020, 07:20
Jest to dla mnie zaszc... CHWILA CHWILA. To jest na samej górze!
OSZUKAŃSTWO!
Odpisz
23 stycznia 2020, 01:20
dopiero co otworzyłem apke
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:23
To dosłownie pierwszy mem z góry.
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:01
Lol
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:55
Ale ja mam to na sanej górze 🤔
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:49
Robi ktoś rajd na memasikowe DISCORDY?
Mam linki
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:46
@amirx: On
Odpisz
23 stycznia 2020, 07:39
@amirx: rajdowanie kończy się perma banem z discorda
Odpisz
15 lutego 2020, 09:22
@miki322: ja zrajdowałem z 50 serwerów dc, część przejmując wyrzucając wszystkich a część spamem i pingami. Żadnego bana ani ostrzeżenia od discorda nie dostałem.
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:34
Mam na samej górze
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:27
co jeśli mam na samej górze?
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:22
I jak na ironię, Admin dał na samej górze stronie
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:16
Ups?
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:16
Klikłem losowe oto co mi wyskoczyło
Odpisz
22 stycznia 2020, 21:20
Pojawiło mi się jako pierwsze na głównej
Odpisz
22 stycznia 2020, 21:35
@KubaK1975: Żelazopodobne
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:13
@KubaK1975: a to oznacza że kiedyś będzie ostatnie i wtedy będzie podwójnie śmieszne
Odpisz