Jak widać obsługa tylko żeńska
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2020, 20:06
I tak jest tylko dla personelu wiec nie skorzystasz ..
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:18
@Bezbek345: co to, burdel czy jak, że aż 2 kible dla kobiet obiecego personelu?
Odpisz
19 stycznia 2020, 15:29
Tobjest lustro
Odpisz
22 stycznia 2020, 20:02
@Olafaugust: Teraz pytanie czy robisz baita czy twoje IQ wynosi poniżej zera
Odpisz
22 stycznia 2020, 20:15
@Mr_Quicky: no bo tam jest lustro
Odpisz
22 stycznia 2020, 20:19
@Nuzjn: Jeżeli chodzi ci o to najbardziej po lewej to to nie jest lustro tylko zwykła szyba
Odpisz
22 stycznia 2020, 20:29
@Olafaugust: Tam nie ma lustra, bo napisy się nie odbijają.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2020, 20:29
Exactly
Odpisz
22 stycznia 2020, 22:17
@Olafaugust: synek, ty mnie załamujesz
Odpisz
23 stycznia 2020, 06:49
ej, ale trzeba my przyznac racje ze gdyby nie napisy to by tak to walsnie wygladalo. Chlop sie pomylil i tyle.
Odpisz
23 stycznia 2020, 09:38
jest jeszcze włącznik światła przy drzwiach po lewej
Odpisz
23 stycznia 2020, 11:03
@PapaSteryd: chodzi mi raczej o to ze nie zwracajac uwagi na detale raczej ciezko sie domyslic ze to nie lustro
Odpisz
22 stycznia 2020, 20:45
Aha, mam cię!
Odpisz
19 stycznia 2020, 01:33
Nie rozumiem
Odpisz
19 stycznia 2020, 08:20
@Luszak: Obie toalety są tylko, dla pań.
Odpisz
19 stycznia 2020, 12:35
a ok dzięki
Odpisz
19 stycznia 2020, 12:04
Feminist 100
Odpisz
19 stycznia 2020, 09:34
Tak wygląda równość według feminazistek.
Odpisz
19 stycznia 2020, 08:49
T lusyro tłumoki 😂😂
Odpisz
23 stycznia 2020, 06:50
napisy sie w lustrze odbijaja
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2020, 23:15
Jakiś jejak mieszka przy Młocinach. Pozdrawiam.
.
.
.
Chyba nawet poznaję twarz. Maks?
Odpisz
18 stycznia 2020, 22:44
Ładny chłopak w odbiciu tej szyby siedzi
Odpisz
18 stycznia 2020, 22:44
Jakbym zostal kobietą to byłbym feministką by denerwować ludzi.
Odpisz
22 stycznia 2020, 23:02
@jacek1s: ja bym został kimś na granicy dz****, nie dawałbym dupy za kase tylko tak raczej "A to dzisiaj z nim, jutro z tymi dwoma a pojutrze z nią, bo żeby życie miało smaczek..". Bycie feministką nie dawałoby mi radości ani satysfakcji, pomimo nawet tego ze lubie wku*wiać ludzi
Odpisz
18 stycznia 2020, 22:42
przez chwilę myślałam, że to lustro
Odpisz
18 stycznia 2020, 22:41
po prawej widać fotografa
Odpisz