Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chomig_bobig

27 stycznia 2020, 14:12

Lol ja jutro przerabiam syzyfowe pracę a jeszcze nie zacząłem czytać xD

Avatar Leishh

24 stycznia 2020, 11:16

Jedyną lekturą jaką przeczytałam w gimnazjum był Mały Książe, teraz na razie też żadnej nie zaliczyłam h
Streszczenie, a potem wystarczy słychać na lekcji jak jest omówienie lektury i w zasadzie dobra ocena gwarantowana

Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 stycznia 2020, 12:46

Ja mam po feriach quo vadis a nawet książki nie wypożyczyłam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Veilla

24 stycznia 2020, 00:44

Nie no 450 stron to nie tak dużo. Dałoby rade przeczytać tak w 5 godzin.

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2020, 09:43

@Veilla: ja 50 stron czytałem w 4h

Avatar julianus03

23 stycznia 2020, 19:53

Pff... Ja przeczytałem streszczenie Kordiana na historii, a na następnej lekcji z niego pisałem kartkówkę. Zrobiłem 1 błąd.

Avatar Antonio331

24 stycznia 2020, 08:37

@julianus03: lvl expert

Avatar Kaoili

24 stycznia 2020, 08:17

Jakbym przeczytała od razu gdy zapowiedzą, to na omawianiu lektury połowy rzeczy bym już nie pamiętała.

Avatar Kinga_Kenobi

23 stycznia 2020, 18:39

Em ja mam teraz Syzyfowe prace i chyba to będę czytać dzień przed żeby cokolwiek zapamiętać.

Avatar Kamelelon

23 stycznia 2020, 20:23

@Kinga_Kenobi: I tak to ch*jowa książka, nie polecam

Avatar Veilla

24 stycznia 2020, 00:42

@Kinga_Kenobi: Współczuję. To jest jedyna lektura obowiązkowa, którą porzuciłam po pierwszej stronie. Nawet Quo Vadis było lepsze :-:

Avatar PieselArcheolog

23 stycznia 2020, 19:24

A ja mam tak zajebiście że najpierw omawiamy lekturę a potem jest z niej test

Avatar Przemek572

Edytowano - 23 stycznia 2020, 20:52

@PieselArcheolog: Ja też teraz tak mam, nie czytając lektury dostaje 5

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2020, 23:42

@PieselArcheolog: ja niestety na początku kartkówka później omawianie i na koniec sprawdzian z lektury

Avatar V3n0m

23 stycznia 2020, 22:01

Raczej czytanie streszczeń.

Avatar Przemek572

Edytowano - 23 stycznia 2020, 20:51

Ja kiedyś czytałem "Pana Tadeusza" lekcję przed kartkówką, po czym dostałem 4.

Avatar podgrzybek126

23 stycznia 2020, 20:25

Ja dochodzę do momentu że muszę czytać 80str dziennie

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

23 stycznia 2020, 19:24

Jakie 5 dni. Ja zawsze dzień przed sprawdzianem z lektury

Avatar Astranova

23 stycznia 2020, 19:19

Jakie 5 dni, ja zaczynam czytać dzień przed sprawdzianem z lektury

Avatar meneldawid

23 stycznia 2020, 18:34

Ja czytam streszczenie na przerwie przed spr

Avatar jakubekgru

23 stycznia 2020, 18:28

Niech pierwszy rzuci kamień ten kto czyta lektury 5 dni przed terminem a nie dzień przed.

Avatar R0gu3

23 stycznia 2020, 18:20

W mojej klasie to wychodzi i tak na to samo X D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Jakby trochę nie fair

Nigdy na to nie wpadną

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka