A czy Ty wiesz, dlaczego?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Przypałowo
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2022, 11:53
Równik
Odpisz
12 lipca 2020, 11:31
Bo kiedy lecisz nad Polską janusze ściągną magnesami samolot na ziemię, żeby go zezłomować. Dlatego do dystansu trzeba dodać jazdę do Niemiec by kupić nową maszynę
Odpisz
21 stycznia 2020, 05:22
Plaskoziemcy:
*Inhales*
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:03
@Last_Chance: PERSPEKTYWA
Odpisz
23 stycznia 2020, 23:30
@Klemens_trzynasty: ZROBIŁEM RISERCZ I TAK NA PRAWDĘ TO TO WSZYSTKO KŁAMSTWA
Odpisz
24 stycznia 2020, 02:09
@pawlik5556: ZiEmIa JeSt PłAsKa, A sZcZePiOnKi PoWoDuJą AuTyZm
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:43
Trójkąt bermudzki?
Odpisz
23 stycznia 2020, 17:01
@JaJestemZWami: ziemia jest okrągła, z kosmosu to ta dolna linia jest prosta
Odpisz
23 stycznia 2020, 17:19
@wielkinawieki: Nie jest prosta. Żeby się dostać na Ziemi z punktu do punktu linią prostą, trzeba by robić podkop. To na płaskiej mapie wielkości są zniekształcone.
Odpisz
23 stycznia 2020, 17:32
@darcus: jest prosta w znaczeniu takim, że nie robi łuku, a nie prosta w znaczeniu prosta jak deska
Odpisz
23 stycznia 2020, 17:49
@wielkinawieki: No właśnie robi, hesus maria ,-,
Odpisz
23 stycznia 2020, 17:51
@darcus: [Hesus] pisze się Jesus, ponieważ "J" po hiszpańsku zawsze czyta się "H"
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:08
@Januszcebula6998:
Odpisz
23 stycznia 2020, 23:29
@darcus: myślę że koledze chodxi o to że patrząc pionowo z góry widać linię prostą, a tobie o to że patrząc od boku widać łuk. Oboje macie rację, tylko o tym nie wiecie ;D
Odpisz
23 stycznia 2020, 22:53
Ponieważ jak strzelisz to wyjdzie dłużej niż gdyby z każdego tego punktu ktoś odrazzu po oderwaniu strzelał
Odpisz
23 stycznia 2020, 21:51
Trzeba przez dno morza jeszcze przejść. Dlatego więcej
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:50
Ponieważ...
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:05
Ponieważ ziemi nie jest płaską tylko jest geoidą
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:22
@mojezyciejestdodupy: Prościej mówiąc "kulą spłaszczoną na biegunach"
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:53
@Piket: Geoida
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:40
@Piket: Ziemia nie jest spłaszczona na biegunach tylko rozciągnięta coraz bardziej w kierunku równika co jest następstwem działania siły odśrodkowej jeśli się nie mylę.
Odpisz
20 stycznia 2020, 20:31
bo ziemia ma kształt banana
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:17
@struskawka: Dinozaura*
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:41
@Tajdeus: ewentualnie pączka
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:55
@struskawka: ziemia to stożek
Odpisz
23 stycznia 2020, 17:12
@Doczek: stożek utrzymywany przez 16 żółwi z niebieskimi skorupami
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:37
@struskawka: Ziemia to Earth-chan ujeżdżająca Ziemioraptora.
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:51
Kłamstwo ziemia to fidget spinner
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:01
Hehe, bo wiecie, Ziemia jest kulista
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:48
Fake, ziemia jest płaska
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:51
Skąd tyle strzałek w dół? Chyba jeja nie jest w stanie zaakceptować faktów. Ale demokracja i ta wybrała, że to prawda. Masz o jedną strzałkę w gorę niż w dół.
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:20
Bo nie
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2020, 18:20
Szach i mat, płaskoziemcy.
Odpisz
23 stycznia 2020, 17:23
Na Grenlandii byli polacy to liczniki przekręcili
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:09
@Marequel:
Odpisz