Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sniegstopnialy6

11 maja 2020, 13:31

Czemu?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 stycznia 2020, 14:53

To ma sens? L0L

Avatar Stulej4

26 stycznia 2020, 10:18

Ku*wa szkoda że nie mam już AC Rogue

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar PieselArcheolog

28 stycznia 2020, 11:28

@PieselArcheolog: a w dwójce miałem sporo zdobyte ale resetowalem kompa i zapomniałem zapisać se save'aa

Avatar Legolas9988

28 stycznia 2020, 11:30

Avatar D0minik

26 stycznia 2020, 12:10

Apropo Assassina

Jaki jest najlepszy? Mam zamiar kupić i zastanawiam się nad Odyssey.

Albo może jakąś inną grę polecacie, ktora ma dobrą grafike?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Legolas9988

26 stycznia 2020, 13:30

@D0minik: Wszystkie według mnie są arcydziełami, lecz np. Origins i Odyssey mają w sobie za dużo fantastyki, w Rogue główny bohater przez 90% gry jest templariuszem, a w Black Flag bohater właściwie ma tylko strój asasyna.

Avatar RpLay

26 stycznia 2020, 21:38

@Legolas9988: Jak dla mnie robię je z tej serii RPGa to jeden z najgorszych pomysłów. Wszystko dzieje się w przeszłości więc decyzje nie mają znaczenie, no i to ukryte ostrze które nie zabiją. Cała rozwój polega na ciągłym grindzie a jak nie chcesz to zapłać. Odnoszę też takie wrażenie że po problemach z Unity Ubisoft strasznie zaniedbuje grafikę jeśli chodzi o szczegóły.

Avatar D0minik

26 stycznia 2020, 12:11

Czy tylko ja gdy ktoś mówi ,,assasin" mam przed oczami ezio?

Avatar Armer

26 stycznia 2020, 11:34

Mój wychowawca mówi, że możemy różne odpały robić ale tak, żeby nas nie złapali.

Avatar
ddawdad

Edytowano - 20 stycznia 2020, 00:25

Mmm, Assassin's Creed: Rouge, mmm.

Avatar Stulej4

26 stycznia 2020, 10:20

Jeden z tych Asasynów, w których bohater nie jest oczoje**y

Avatar GryzonKomputerowy

20 stycznia 2020, 07:12

Rogue bardzirj mi się podobał od Black flaga, szczególnie fabularnie

Avatar RpLay

20 stycznia 2020, 07:36

@GryzonKomputerowy: Mi też. Nie mówię że BF był zły ale klimat i fabuła znacznie bardziej do mnie przemawiały. Po za tym idealnie łączy 3,4 część oraz unity.

Avatar AxonDeHudin

20 stycznia 2020, 00:52

Snikifakerstwo poziom 154

Avatar
Geralt__z_Rivii

20 stycznia 2020, 00:35

Dobra ja też jutro assasyna odpale i zaczne z nim robić memy

Avatar bandit_the_drug_lord

20 stycznia 2020, 00:36

it's treason then

Avatar Viledd

20 stycznia 2020, 00:33

Akurat dzisiaj kupiłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Lekko nie będzie

Rel

Fergus

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka