Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar matt15t

15 stycznia 2021, 23:53

Fak muszę zapytać moją babkę od Polaka czy to nie jest zamiennik zdania XDDD

Avatar DeadShoot

Edytowano - 2 lutego 2020, 00:52

Umiem robić kupę jednocześnie robiąc fikołka przez drzwi

Avatar wicios

3 lutego 2020, 10:27

@DeadShoot:
Ktoś nie rozumie reguł gry.

Avatar DeadShoot

3 lutego 2020, 14:17

@wicios: rzeczywiście
Jest jedno słowo z tą literą

Avatar kola3492

20 stycznia 2020, 14:23

Poszedłem po bluzę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar kola3492

30 stycznia 2020, 18:16

Rodzice zdrobnili Konrad do kola, a jak zakładałem konto na nk to login kola był zajęty i zaproponowało takie liczby i używam tego do dnia dzisiejszego, szybko licząc 10 lat

Avatar
kola4

30 stycznia 2020, 19:07

@kola3492: to da się tak zrobić to imię?
xD ja nawet nie wiem skąd ten pomysł ale używam nicku od 3 lat wszędzie ale tu mam 4 konto

Avatar juzi46

20 stycznia 2020, 15:52

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Lolum

23 stycznia 2020, 17:23

bArney ma A

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2020, 18:11

@Lolum: ole nie jest zopisone

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2020, 08:25

Może po angielsku jest ciężej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2020, 16:49

@Venomoth: czemu to wygląda jak połączenie Kiry, Polnareffa i Gucciego?

Avatar kapitan_Rosja

24 stycznia 2020, 12:03

Spokojnie to tylko Keicho czyli starszy brat Okuyasu.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2020, 14:50

czy to nie jest bezokolicznik?

Avatar sliwak2001

22 stycznia 2020, 14:56

nie

Avatar Rozyv

22 stycznia 2020, 20:43

bezokolicznik to "pie**olić". Słowo pie**ol to 2 os liczby pojedynczej w trybie rozkazującym

Avatar oskare117

22 stycznia 2020, 19:34

Z ciekawosci udało mi sie wymyśleć , Zygfryd wziął gume i poszedł do domu ;) ewentualnie , Z"ygfryd może mieć gume , gdyż poszedł do domu ":D

Avatar BigSmoke2077

22 stycznia 2020, 09:15

O tuż nie

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2020, 13:37

@BigSmoke2077: *otóż

Avatar BigSmoke2077

22 stycznia 2020, 14:43

ups sory

Avatar kosmos__

22 stycznia 2020, 13:05

No i cóż w tym trudnego? Nieco dobrych słów w głowie, trochę elokwencji, i wypowiedź bez tej litery wyjdzie wszystkim, którzy się tego podejmą.

Avatar mrauczur

22 stycznia 2020, 08:52

W języku polskim może być to rzeczywiście niemożliwe. Większość słow wykorzystuje pierwszą literę w spisie liter, którego tytułu nie przytoczę ze względu na powody. Oj, przez pomyłkę to zrobiłem.

Avatar Grzechoooo

22 stycznia 2020, 08:57

@mrauczur: Mogłeś napisać "z powodów oczywistych".

Avatar
FarciaZ

20 stycznia 2020, 10:56

Można szablon?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2020, 17:54

ale nie ulozykes zdania bez A tu mały wypoerstku

Avatar
ZiemiaJestPlaska

22 stycznia 2020, 08:22

mucia co się dzieje

Avatar Stulej4

20 stycznia 2020, 16:15

Ch** w dupe

Avatar Desuv

20 stycznia 2020, 14:41

Poje**ło opa chyba taką mam myśl(a)

Avatar siemak

20 stycznia 2020, 14:05

Niestety to nie jest trudność jeśli obcowało się ze słownikiem

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2020, 12:38

Phi, to proste, nic trudnego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar didujakaskemm
Dodane przez: didujakaskemm

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

A, okej

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka