Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2020, 14:20
szablon?
Odpisz
22 stycznia 2020, 18:23
Dynamit?
Odpisz
22 stycznia 2020, 14:53
Odpisz
21 stycznia 2020, 12:04
Odpisz
21 stycznia 2020, 14:46
@Freddyjumpscare: wszystko okej tylko o co chodzi z tym tłem
Odpisz
22 stycznia 2020, 08:16
Idk jeja mi zmienia czasami tło pod zdjęciem w komentarzu D:
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:00
<ta sama sytuacja z osobą która nie wchodzi do poczekalni>
A:nie strzelaj, Jestem wasz!
B:udowodnij!
A:Jak?
B:Parówki?
A:co ku*wa?
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:16
@gury_wamac: *Strzela*
Odpisz
21 stycznia 2020, 14:21
WWJEJA
Odpisz
21 stycznia 2020, 14:22
@Memixgroszkowaty: WojnaŚwiatowaJeja
Odpisz
21 stycznia 2020, 16:03
@Memixgroszkowaty: WortWarJeja
Odpisz
21 stycznia 2020, 16:08
wiem chodziło o tłumaczenie z angielskiego tego skrótu;)
Odpisz
21 stycznia 2020, 16:08
@Memixgroszkowaty: ok
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2020, 22:17
Równie może być też
Dynamit
0-4
1-4
Atencjometr
Pogadajec
Kłódka na komentarz
Byo
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:27
@AlMalina: Co to Atencjometr bo tylko tego nie kojarzę?
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:29
@B1234567890: To jest coś takiego. Ten tutaj jest akurat mój autorski natomiast pierwszy atencjometr wykonał jejak który jest to ten_koleś i wyglądał zupełnie inaczej
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:31
@AlMalina: ku*wa za długie
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:31
@AlMalina: Dzięki Ci
Odpisz
21 stycznia 2020, 07:32
@AlMalina:
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:19
Odpisz
20 stycznia 2020, 23:00
@MonioMonio:
Odpisz
21 stycznia 2020, 07:31
@PewienKtosiek:
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:16
Chciał powiedzieć, że się ich nawpi***alał i jakby Niemiec strzelił, to eksplozja zabiła by ich obu. Btw chce ktoś studiować memologię?
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:18
@Dr_Memologii_Stosowanej: kiedy pierwszy semestr?
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2020, 22:18
@Dr_Memologii_Stosowanej: ja skończyłem już studia, nie dawno podjąłem się pracy na jeja
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:19
@Dargwid: kiedy zbierze się trójka studentów :P na razie jest jeden.
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:19
@Helmut_Przeciwlotniczy: gdzieś skończył?
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:20
@Helmut_Przeciwlotniczy: ja chciałbym zacząć studiować, z wykształceniem memologistycznym mogę zostać nawet prezydentem niczym Andrzej Duda
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:20
@Dr_Memologii_Stosowanej: raz jak na koloniach zacząłem dawać wykład o 22.00 to o 22.30 wszyscy już spali
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:21
@Dargwid: wbij na grupę Uniwersytet Memologii Stosowanej Im Pepe the frog i napisz podanie :)
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:22
@MonioMonio: pisuj podanie, to będziesz spełniony i może otrzymasz doktorat :3
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:37
@Dr_Memologii_Stosowanej: napisane
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:15
Krzyniu gdzie Twoje TV?!
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2020, 22:13
Źle napisane, powinno być Par00fki
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:14
@TheKielbasa: albo paruffki
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:15
@TheKielbasa: dynamit
Odpisz
20 stycznia 2020, 22:14
A 66 włączone?
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2020, 22:13
Ten na pierwszym kwadracie to z mojej branży chyba
Odpisz