W głębi serca wszyscy o tym marzymy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Cel namierzony
No to skrzynia biegów do wymiany
Niezły wyczyn
Brawo za czujność!
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2020, 01:43
Czy ja dobrze widzę? Jest trzeci panel i kontynuacja tego? kolega chce znać kontynuację oryginału
Odpisz
21 stycznia 2020, 03:33
kolega teraz żałuje czego chciał
Odpisz
21 stycznia 2020, 07:15
Ale wiesz że nie musiałeś się tym z nami dzielić? ;_;
Odpisz
21 stycznia 2020, 13:54
ZŁOTO
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:34
Skąd to masz
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:13
@KayonPL: od koleżanki Grafiki
Odpisz
19 sierpnia 2020, 21:43
@KayonPL: *Google Grafiki
Odpisz
24 stycznia 2020, 00:23
Jakby co jest taki system RPG-Dzikie Pola-który jest niebotycznie genialnym materiałem na grę komputerową i mówi o Polsce z okresu na mapie z mema. Gdyby zrobili egranizacje na miarę Wiedźmina 3 to to marzenie mogłoby się spełnić. Jak wyjdzie Cyberpunk to będę ich maltretował tym pomysłem na grę tak długo aż mi ją zrobią. Kto jest za?
Odpisz
24 stycznia 2020, 01:50
@Ja_czyli_Ja: Ty je**ny geniuszu. Podpisuję się pod tym
Odpisz
24 stycznia 2020, 18:41
@Ja_czyli_Ja: Kto oprócz Polaków grałby w ta grę ? Redzi skupili się na podboju dalekiego wschodu a nie kurde Radomia XD
Odpisz
23 stycznia 2020, 23:04
kurde fajnie by było...
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:26
Niech zostanie tak jak jest. Po co wszczynać wojny o ziemie, gdzie już nie ma Polaków? Było nasze, ale B Y Ł O. XD
Odpisz
23 stycznia 2020, 21:28
Lwów. O to walczyć trzeba
Odpisz
23 stycznia 2020, 21:58
To Ukraińców wyrzucić na ulice chcecie? Poza tym Polska musiałaby dość się wykosztować aby zrównać różnice gospodarcze zajętych ziem. Oprócz czystej idei zresztą spóźnionej o ponad 200 lat nie widzę innych mocnych argumentów za zdobyciem tego miasta.
Odpisz
23 stycznia 2020, 22:00
Ponad to musielibyśmy oddać Niemcom Śląsk i oddzielić sporą cześć północnej Polski by było sprawiedliwie.
Odpisz
23 stycznia 2020, 22:04
W sumie z tego samego powodu Mongolia mogłaby powiedzieć, że zajęła spora cześć Europy na dłuższy czas, wiec mogą sobie zrobić najazd kolejny raz bo czemu nie XD
Odpisz
23 stycznia 2020, 23:52
Odpisz
24 stycznia 2020, 18:45
@ImperialnyKomisarz: pomarzyć sobie można XD
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:20
Ja głównie marzę o tym:
Odpisz
21 stycznia 2020, 16:07
@rumcajschr: Ja o tym:
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:17
@rumcajschr: królestwo Atlantydy xDD
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:25
@rumcajschr: pathetic
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:26
@Wilhelm_II_Hohenzollern:
>Bizancjum
>Bułgaria mająca Grecję
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:07
@Ameron: Ciiiiii
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2020, 20:33
@rumcajschr: Wracając do pierszej mapy. Czemu akirat z całej Europy tylko Norwegia jest niepodległa? I rozumiem, że w Afryce i Amerykce Północnej były albo powidzie albo ataki atomowe. Ale jak którakolwiek z tych katastrof tak posłusznie kierowałaby się granicami państw? Also Zielona Ziemia xD.
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:38
@PanMisiek: *kaszel* MACIERZ
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:39
@rumcajschr: A jak byś inaczej nazwał serce i rdzenne ziemie narodu wielkiego na cały świat? (Tak, widocznie Grecja to też macierz Polski)
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:13
Nie wszyscy. Ja na przykład wolałbym, żeby Polski wcale nie było.
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:27
@darcus: no i prawidłowo
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:31
@PapcioStrefa: Co ty jesteś jakimś antypolaczkiem czy co xD
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:45
@darcus: perhaps
Odpisz
24 stycznia 2020, 14:33
@darcus: Hipokryta
Odpisz
24 stycznia 2020, 16:08
@B1234567890: rzeczywiście
Odpisz
24 stycznia 2020, 16:57
@B1234567890: Rzeczywiście
Odpisz
24 stycznia 2020, 18:34
@darcus: Rzeczywiście
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:10
Szablon
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:19
@Oloest:
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:19
@Towarzysz777: dziękuję
Odpisz
21 stycznia 2020, 07:27
@Oloest:
Odpisz
21 stycznia 2020, 08:18
@mapiarz:
Odpisz
21 stycznia 2020, 08:24
@Oldjedai:
Odpisz
21 stycznia 2020, 08:28
@mapiarz:
Odpisz
21 stycznia 2020, 13:55
@mapiarz: Ironicznym faktem jest to, że dany użytkownik jest bi
Więc po części to fakt, ale też i nie
Dobra, ma ktoś żarcie?
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:28
Jak ona zawiązała kokardę na cipsku?
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:41
Odpisz
21 stycznia 2020, 07:20
Mi się wydaje że to coś na kształt korka tylko bez czegoś diamentopodobnego na końcu, albo ogona, tylko kokarkę
Odpisz
21 stycznia 2020, 08:26
Nie musiała wiązać, są takie gotowe kokardki do przylepienia
Odpisz
21 stycznia 2020, 01:20
Co jest na memie? Mam zamknięte oczy...
Odpisz
21 stycznia 2020, 01:40
@venomman: są dwa panele, na pierwszym ktoś za drzwi mówi "zamknij oczy" do chłopaka. chłopak się zgadza i posłusznie zamyka oczy.
Drugi panel w framudze drzwi stoi roznegliżowana kobieta którą dwie czerwone kokardy zasłaniają jej miejsca intymne. kobieta mówi "przygotuj się na najlepszy prezent w życiu ... Chłopak wciąż ma zamknięte i na te słowa myśli że to jest Rzeczypospolita Obojga narodów
Odpisz
21 stycznia 2020, 02:35
Fuj, kobieta... I to jeszcze tak chamsko próbuje się wcisnąć chłopakowi >:( Na szczęście Rzeczpospolita Obojga Narodów uratowała format <3
Odpisz
21 stycznia 2020, 06:27
@venomman: No gdyby jeszcze włączyć obecne tereny na zachodzie byłaby gituwa
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:44
Haha zegz
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:22
Ja tam chciałbym mieć własną wyspę
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:10
marzenia są takie piękne
Odpisz