Mam nadzieję, że rozumiecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2020, 15:58
Throwing flashbang
Odpisz
27 stycznia 2020, 23:30
*teamflash like a boss*
Odpisz
27 stycznia 2020, 09:40
To i jak jeszcze jakiś baran za Wami na długich zapi***ala. 25 lat doświadczenia. To drugie gorsze, uwierzcie
Odpisz
23 stycznia 2020, 22:31
Zgaś to yebane światło
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:12
Ale takie włączenie światła w nocy podczas jazdy może naprawdę zmniejszyć widoczność drogi a już na pewno rozproszyć, przez co skupiamy o wiele mniejszą i o wiele za małą uwagę na drodze, co w efekcie może skończyć się niefajnie. Piszę to jako kierowca z 6 miesięcznym doświadczeniem za kółkiem
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:12
Jeja bawi i uczy
Odpisz
23 stycznia 2020, 19:22
Tak, piszę jako kerowca z 8letnim doświadczeniem na kat B, A, E
Odpisz
21 stycznia 2020, 15:27
Kiedy przez zapalenie lampki spowodowałeś wypadek, a twój ojciec stracił wzrok:
Odpisz