Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar koberek

23 stycznia 2020, 17:41

Kot miau chorom madkę

Avatar Piket

23 stycznia 2020, 16:36

Zanotować, system kota w fazie testów do poprawy...

Avatar koberek

23 stycznia 2020, 17:40

@Piket: Wersja beta

Avatar Kyoko1278

23 stycznia 2020, 13:50

Ale ozor

Avatar BARTEKAUX

21 stycznia 2020, 09:49

Ja mam w domu 7 własnych kotków a wy co robaki biedaki

Avatar Sergiusz1234

21 stycznia 2020, 09:52

@BARTEKAUX: ja mam 3 psy I 2 koty, plus rybki

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 stycznia 2020, 09:57

@BARTEKAUX: ja mam psa w domu, trzy psy na podwórku i dwóch niewolników trzeci spie**olił

Avatar BARTEKAUX

21 stycznia 2020, 10:04

a ja w piwnicy mam 10 niewolników 2 spie**oliło tam gdzie pieprz rośnie

Avatar PieselArcheolog

Edytowano - 21 stycznia 2020, 10:40

@BARTEKAUX: ja mam 3 psy i 8 kotów

Avatar Nocta

23 stycznia 2020, 11:08

@PieselArcheolog: a ja mam jedną depresję.

Avatar Przemek572

23 stycznia 2020, 11:31

@BARTEKAUX: 3 koty, pies, 14 kur, żółw, 2 papugi, królik, 2 siostry.

Avatar kacp80

23 stycznia 2020, 11:40

@BARTEKAUX: Miałem 2 psy, jeden zdechł, miałem 6 kotów, jeden zdechł po urodzeniu, 2 koty zostały wydane a 1 uciekł, mam 1 psa i 2 koty

Avatar burzogon

23 stycznia 2020, 10:54

hihi już po depresji

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2020, 10:41

Halo? 2014? Mhm, zgadza się. Mem wam spie**olił.

Avatar Henzej

21 stycznia 2020, 09:54

Ta piosenka przypomina mi czasy gdy grałam w msp i wszyscy nią srali

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 stycznia 2020, 09:58

@Henzej: oo to był chyba 2014, pamiętam grałam wtedy też w msp ale bardziej w transformice to było super

Avatar Henzej

21 stycznia 2020, 10:01

w transformice gram nadal

Avatar
ZiemiaJestPlaska

21 stycznia 2020, 10:05

@Henzej: ja już nie gram bo dwa razy wbiłam pięćdziesiąty poziom i zapomniałam hasła, oba konta straciłam umu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Przerwa na herbatkę

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Drewniany kominek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka