Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xXkuba22Xx

23 stycznia 2020, 16:37

Ja zawsze tak jem

Avatar Piket

23 stycznia 2020, 16:40

@xXkuba22Xx: Ja jem kiwi ze skórką...

Avatar Piket

23 stycznia 2020, 16:41

@Piket: Zawsze to więcej witamin i błonnika...

Avatar piter9797

22 stycznia 2020, 06:59

Słyszałem historię od mojego taty że ten miał znajomego. Pewnego dnia się założył o to że ten znajomy zje banana w całości ze skórką. Ten połknoł tego banana i od tej pory tylko tak je banany.

Avatar Venomoth

23 stycznia 2020, 08:26

@piter9797: no najlepszy sposob

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

23 stycznia 2020, 08:49

@piter9797: Akurat skórka od banan jest jadalna, podobnie jak np pomarańczy czy kiwi. Z tym że chyba tylko kiwi da się bezporoblemowo zjeść ze skórką

Avatar Venomoth

23 stycznia 2020, 15:00

@The_Dark_Side_of_The_Moon: ale jest taki problem ze czasami miedzy zeby wchodzi i wykalaczka trzeba sie ratowac

Avatar xXkuba22Xx

23 stycznia 2020, 16:36

@The_Dark_Side_of_The_Moon: pomarańcza średnio, ale kiwi, mango, banan i arbuz jak najbardziej. Te owoce można jesc ze skórą

Avatar Noteus

21 stycznia 2020, 21:49

Opie masz jakieś dowody na to że się nie je czarnych plamek?

Avatar Litops

23 stycznia 2020, 13:39

@Noteus: Nie jestem opem, ale czarne plamki u nieobitych bananów robią się na skórce, a skórki się nie je.

Avatar wiktormm

21 stycznia 2020, 23:13

A czarne plamki to nie są miejsca gdzie najbardziej rozłożył się cukier złożony na cukier prostu? Ergo najsłodsze miejsca ? XD

Avatar Cotosiestanelo

23 stycznia 2020, 12:53

@wiktormm: niby są, ale banan traci smak swój tam i robi sie mdłe

Avatar
Commonwealth

23 stycznia 2020, 09:19

A to coś złego?
Może jeszcze odcinacie końcówki?

Avatar Uruchamiacz

23 stycznia 2020, 10:18

Moja nauczycielka mówiła że to szkodliwe dla człowieka

Avatar
Commonwealth

23 stycznia 2020, 11:58

@Uruchamiacz: no więc nie jest

Avatar TakiOLogin

23 stycznia 2020, 09:30

Od dzisiaj to moje ulubione zdjęcie

Avatar antonippp

23 stycznia 2020, 09:25

Końcówka banana to dupa szatana

Avatar Dcktun

23 stycznia 2020, 09:19

Osoba która je banana z skórą

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2020, 09:05

a to nie jest normalne?

Avatar Kahol05

23 stycznia 2020, 08:21

Jak byłem mały to się tego bałem, ale potem nie robiło mi to różnicy

Avatar Idiosyncratic

23 stycznia 2020, 08:04

Gdzie osoby jedzące tylko skórkę?

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 22:30

Przecież wiadomo, że ogonek najlepszy.

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 23:40

łodyga jeszcze lepsza

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 21 stycznia 2020, 21:54

Właśnie, że można.

<edit> Tutaj macie link http://laboratoria.net/aktualnosci/21289.html </edit>

Avatar AxonDeHudin

21 stycznia 2020, 21:50

Posiadłem tę tajemną sztukę, śmiertelnicy
Czekam na uczniów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar julianus03
Dodane przez: julianus03

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zdeklasowani znowu

Brawo za czujność!

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka