Tego się po prostu nie je
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2020, 16:37
Ja zawsze tak jem
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:40
@xXkuba22Xx: Ja jem kiwi ze skórką...
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:41
@Piket: Zawsze to więcej witamin i błonnika...
Odpisz
22 stycznia 2020, 06:59
Słyszałem historię od mojego taty że ten miał znajomego. Pewnego dnia się założył o to że ten znajomy zje banana w całości ze skórką. Ten połknoł tego banana i od tej pory tylko tak je banany.
Odpisz
23 stycznia 2020, 08:26
@piter9797: no najlepszy sposob
Odpisz
23 stycznia 2020, 08:49
@piter9797: Akurat skórka od banan jest jadalna, podobnie jak np pomarańczy czy kiwi. Z tym że chyba tylko kiwi da się bezporoblemowo zjeść ze skórką
Odpisz
23 stycznia 2020, 15:00
@The_Dark_Side_of_The_Moon: ale jest taki problem ze czasami miedzy zeby wchodzi i wykalaczka trzeba sie ratowac
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:36
@The_Dark_Side_of_The_Moon: pomarańcza średnio, ale kiwi, mango, banan i arbuz jak najbardziej. Te owoce można jesc ze skórą
Odpisz
21 stycznia 2020, 21:49
Opie masz jakieś dowody na to że się nie je czarnych plamek?
Odpisz
23 stycznia 2020, 13:39
@Noteus: Nie jestem opem, ale czarne plamki u nieobitych bananów robią się na skórce, a skórki się nie je.
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:13
A czarne plamki to nie są miejsca gdzie najbardziej rozłożył się cukier złożony na cukier prostu? Ergo najsłodsze miejsca ? XD
Odpisz
23 stycznia 2020, 12:53
@wiktormm: niby są, ale banan traci smak swój tam i robi sie mdłe
Odpisz
23 stycznia 2020, 09:19
A to coś złego?
Może jeszcze odcinacie końcówki?
Odpisz
23 stycznia 2020, 10:18
Moja nauczycielka mówiła że to szkodliwe dla człowieka
Odpisz
23 stycznia 2020, 11:58
@Uruchamiacz: no więc nie jest
Odpisz
23 stycznia 2020, 09:30
Od dzisiaj to moje ulubione zdjęcie
Odpisz
23 stycznia 2020, 09:25
Końcówka banana to dupa szatana
Odpisz
23 stycznia 2020, 09:19
Osoba która je banana z skórą
Odpisz
23 stycznia 2020, 09:05
a to nie jest normalne?
Odpisz
23 stycznia 2020, 08:21
Jak byłem mały to się tego bałem, ale potem nie robiło mi to różnicy
Odpisz
23 stycznia 2020, 08:04
Gdzie osoby jedzące tylko skórkę?
Odpisz
21 stycznia 2020, 22:30
Przecież wiadomo, że ogonek najlepszy.
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:40
łodyga jeszcze lepsza
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2020, 21:54
Właśnie, że można.
<edit> Tutaj macie link http://laboratoria.net/aktualnosci/21289.html </edit>
Odpisz
21 stycznia 2020, 21:50
Posiadłem tę tajemną sztukę, śmiertelnicy
Czekam na uczniów
Odpisz