Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stuntman_Mike

26 stycznia 2020, 01:38

Marik1234!
Wróciłem, z kolegami!

Avatar Drag_on

5 września 2021, 22:04

Avatar vikcika2002

27 stycznia 2020, 13:50

Coś czego nie doświadczyłam nigdy

Avatar wotran

21 stycznia 2020, 19:58

I na następny dzień nie wraca *visible sadness*

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2020, 14:35

@wotran: ej

Avatar wotran

25 stycznia 2020, 14:57

?

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2020, 13:42

@wotran: zasmucasz ludzi

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2020, 15:00

Ja jak byłem mały i zobaczyłem że ojciec wrócił autem to się chowałem w przed pokoju za szafką i jak wchodzil to wyskakiwalem zeby go przestraszyc

Avatar Nikodem8378

25 stycznia 2020, 16:55

i mały zawał codzienny u niego

Avatar Asystent_Google

25 stycznia 2020, 18:33

żyje?

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2020, 21:59

@Asystent_Google: za 458 razem zmarzł na zawał

Avatar Asystent_Google

25 stycznia 2020, 22:19

FFFFFFFFFFFFF

Avatar MarekCD

22 stycznia 2020, 00:02

O kuurde przypomniało mi się jak jeszcze byłem mały bo miałem tak gdzieś 7 albo 8 lat i mieszkałem z rodzicami za granicą to tata był w domu tylko na weekend z przyczyn zawodowych, siostra uczyła się w liceum z internatem więc też jej nie było a mama pracowała w barze gdzieś tak od dwudziestej do drugiej w nocy i zawsze na noc zostawałem sam w domu i mama kładła mnie spać przed wyjściem tylko, że nigdy nie spałem a zamiast tego oglądałem w kółko te same 4 bajki na DVD aż do jej powrotu i jak mama przychodziła to zawsze była trochę zła że jeszcze nie śpię ale też jednocześnie cieszyła się że na nią czekałem i zawsze kupowała mi takie lody w formie małych kuleczek i ogólnie kurde wtedy to było fajnie

Avatar NesquikBoi

25 stycznia 2020, 18:56

@MarekCD: kiedyś to było

Avatar Reichtangle

25 stycznia 2020, 19:40

@MarekCD: Urocze

Avatar ilnicz

25 stycznia 2020, 19:27

Już to gdzieś widziałem...

Avatar Towarzysz777

21 stycznia 2020, 22:44

Dzień w dzień przez kilka lat, tak jak teraz na to patrzę to to jest w ch*j dziwne

Avatar spoko_ziomek

21 stycznia 2020, 22:36

A kupił mleko?

Avatar MajnkraftAlusiek

21 stycznia 2020, 20:25

"czy kupiłeś słodycze?"

Avatar Reichtangle

21 stycznia 2020, 20:31

Avatar MrRolan

21 stycznia 2020, 21:23

@Reichtangle: Jabłko zjedz

Avatar MonioMonio

21 stycznia 2020, 20:00

To teraz bojowe zadanie

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 20:01

@MonioMonio: wynieś śmieci

Avatar
Cat_Soldier

21 stycznia 2020, 20:12

ale tato...

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2020, 20:31

Wynieś! Od tego zależy moje małżeństwo...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jakby trochę nie fair

Jeszcze jak

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka