memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 stycznia 2020, 08:25
dowcipy dostosowaly sie do nowego srodowiska ewoluujac w smieszkowe rozmowy na messengerze?
Odpisz
23 stycznia 2020, 13:32
Magia ewolucji. Tylko nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
23 stycznia 2020, 18:27
@Antoinederwe: Dobrze bo na dowcipy i tak prawie nikt nie zagląda
23 stycznia 2020, 18:31
@XGamerX: w dowcipach takie nudy że nawet nocą w poczekalni nic się nie dzieje
23 stycznia 2020, 16:06
1. Było. 2. Stare 3. Mem przerobiony z dowcipa.
23 stycznia 2020, 13:42
Na biegunie jeszcze zimniej.
22 stycznia 2020, 08:45
22 stycznia 2020, 08:09
Gdzieś to już słyszałem... Ach tak, u Rojsona przy nagrywaniu Amnezji
22 stycznia 2020, 08:08
Byo, ale dobry mem może być
22 stycznia 2020, 07:57
Było, ale i tak złoto
22 stycznia 2020, 07:53
Tak to już jest w Rosji.
22 stycznia 2020, 07:47
Gdzieś to widziałem
22 stycznia 2020, 07:52
@TheSevy: chyba w dowcipach było
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2020, 08:25
dowcipy dostosowaly sie do nowego srodowiska ewoluujac w smieszkowe rozmowy na messengerze?
Odpisz
23 stycznia 2020, 13:32
Magia ewolucji.
Tylko nie wiem, czy to dobrze, czy źle.
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:27
@Antoinederwe: Dobrze bo na dowcipy i tak prawie nikt nie zagląda
Odpisz
23 stycznia 2020, 18:31
@XGamerX: w dowcipach takie nudy że nawet nocą w poczekalni nic się nie dzieje
Odpisz
23 stycznia 2020, 16:06
1. Było.
2. Stare
3. Mem przerobiony z dowcipa.
Odpisz
23 stycznia 2020, 13:42
Na biegunie jeszcze zimniej.
Odpisz
22 stycznia 2020, 08:45
Odpisz
22 stycznia 2020, 08:09
Gdzieś to już słyszałem... Ach tak, u Rojsona przy nagrywaniu Amnezji
Odpisz
22 stycznia 2020, 08:08
Byo, ale dobry mem może być
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:57
Było, ale i tak złoto
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:53
Tak to już jest w Rosji.
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:47
Gdzieś to widziałem
Odpisz
22 stycznia 2020, 07:52
@TheSevy: chyba w dowcipach było
Odpisz