Jestem jeszcze dzieckiem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szybki jak błyskawica
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2020, 15:07
Może to kontrowersyjna opinia, ale moim zdaniem nie ma nic złego w mieszkaniu z rodzicami będąc dorosłym. Nawet powiem więcej, jeśli twoi rodzice są już starsi i czasem potrzebują pomocy, to jest to wręcz szlachetne z twojej strony, jeśli mieszkasz z nimi, by im pomagać.
Odpisz
25 stycznia 2020, 15:17
@Dardanelle: Joker tak troche
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:40
@Dardanelle: to zależy cxy grasz w gry całe dnie i jesteś na utrzymaniu czy może pracujesz/pomagasz/rozwijasz się czy uczysz
Bo dlaczego mieszkanie z rodzicami miałoby być gorsze od mieszkania z 2 randomami
Odpisz
25 stycznia 2020, 23:08
@Dardanelle: zgadzam się, domy klanowe pozwalają na faktyczne wykorzystanie ludzkiego potencjału społecznego w którym typowa rodzina składa się z trzech pokoleń, dziadkowie jako skarbnice wiedzy uczą wnuków, a ci w pełnym wieku ich utrzymują w zamian za wychowywanie potomstwa
gorzej, jeśli siedzisz u rodziców nie mając życiowego partnera, wtedy wstyd wstyd i hańba, bo co z tego, że nawet im pomagasz, jak później nie będzie miał kto pomóc Tobie? Im jesteś starszy tym bardziej zależy Ci na przekazaniu wiedzy, więc jak mieszkasz z rodzicami to załatw im przynajmniej jakieś wnuki do uczenia /półserio
Odpisz
25 stycznia 2020, 14:19
To do roboty, ku*wo. Nietrudno znaleźć sobie pracę
Odpisz
25 stycznia 2020, 14:21
Może w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem?
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2020, 14:22
@KayonPL: W tym kraju jest praca nawet dla ludzi bez wykształcenia
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:09
np. Polityk
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:15
Na przykład
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:10
Ja bym się wyprowadził
Odpisz
25 stycznia 2020, 15:59
Byo
Odpisz
22 stycznia 2020, 14:27
Mem dosłownie o moim bracie.
Odpisz
25 stycznia 2020, 14:29
w ile osób graliście?
Odpisz
22 stycznia 2020, 14:19
Ch*jowe 🙃
Odpisz
22 stycznia 2020, 14:44
@japkowiec: nom
Odpisz