Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Herbata_z_mlekiem

4 marca 2021, 11:44

ja najbardziej lubie gdzie spaghetti sie robi, a wy?

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

27 stycznia 2020, 18:20

Moja ulubiona część to placki

Avatar krzysiulka10

22 stycznia 2020, 21:47

Nie tylko jest lepszym szefem kuchni, ale też lepszym ch*jem bo Ramsey tylko krzyczał, a on zmuszał nas do niewolniczej pracy za marne grosze w swojej restauracji, a potem sam wyjeżdżał (W wielu częściach tak było).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar kamilowski2004

26 stycznia 2020, 14:53

@krzysiulka10: w drugiej też ratujemy klientów

Avatar Autys

27 stycznia 2020, 05:57

@krzysiulka10: jak byłem mały przetrzymywał mnie i kazał robić hot dogi na stadionie za marne grosze

Avatar PanP0tezny

26 stycznia 2020, 20:58

Ostatnio przeszedłem papa Louie 2 na 100%

Avatar XGamerX

Edytowano - 22 stycznia 2020, 21:50

Ach pamiętam te początki (cutscenki) każda wygląda tak samo:
•Bierzemy udział w jakimś konkursie
•wygrywamy restauracje
•okazuje sie że musimy tam pracować podczas gdy papas wyjeżdza

Zarąbiste były, śmieszne

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2020, 17:18

@XGamerX: albo pracujemy bo potrzebujemy pieniędzy na naprawę, jak to cukierni z babeczkami albo w restauracji sushi

Avatar Toitoi666

26 stycznia 2020, 16:41

Najbardziej lubiłam pancakerię

Avatar kacp80

26 stycznia 2020, 16:58

@Toitoi666: Witam bracie

Avatar AxonDeHudin

22 stycznia 2020, 23:24

Ile to gierek z nim kurna było

Avatar Rosse303

23 stycznia 2020, 15:29

@AxonDeHudin: Raczej jest bo co chyba rok wychodzą nowe

Avatar Mr_Alien

26 stycznia 2020, 16:36

@AxonDeHudin: jeśli chodzi o same gry z gotowaniem to na ich stronie naliczyłem z 14. Jeśli zaś liczyć pozostałe gry... Trochę ich jest

Avatar snajpercat

26 stycznia 2020, 16:15

Czekam na odznake weterana

Avatar axis551

26 stycznia 2020, 14:03

P A P A

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 stycznia 2020, 23:54

Najpierw hobo, teraz papa louie. Za każdym razem gdy na chwilę wracam do jakiejś flashowej gierki, pojawia się ona na jeja, tf

Avatar kubage123

22 stycznia 2020, 22:40

ta, papa na pewno najlepszy, sku*wysyn zawsze uciekał i za niego robotę musiałem robić

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2020, 21:54

Robią jeszcze te gry, czy już skończyli?

Avatar kamilowski2004

22 stycznia 2020, 22:04

robią, ale aktualnie flipline robi płatne porty starych gier na telefony

Avatar Rollecoster0

22 stycznia 2020, 22:31

@kamilowski2004: żerują na tych starych dobrych grach

Avatar kacp80

Edytowano - 22 stycznia 2020, 22:12

Znam go, nazywa się Papa Louie, sympatyczny kucharz, mogę sernik?

Avatar Venomoth

22 stycznia 2020, 22:19

@kacp80: mie

Avatar Mr_Butter

22 stycznia 2020, 22:26

Avatar kacp80

22 stycznia 2020, 22:26

@Mr_Butter: Dziękuje za sernik, już myślałem że go nie dostane

Avatar XGamerX

22 stycznia 2020, 21:48

Uwielbiam tą serie gier

Avatar bandit_the_drug_lord

22 stycznia 2020, 21:45

PAPA LOUIE

Avatar Mr_Butter

22 stycznia 2020, 21:48

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mr_Butter
Dodane przez: Mr_Butter

Fajnie że odpowiedzieli

Pilne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka