Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2013, 16:36
Było, tylko z innym podpisem. "Lubię matematykę, doprowadza ludzi do płaczu", czy jakoś tak. ;-;
Odpisz
26 września 2013, 15:32
Ja nie płacze na widok matemtyki .
Odpisz
26 września 2013, 15:16
ona dzieli :)
Odpisz
Edytowano - 26 września 2013, 14:11
Matematyka jest trudna tylko dla idiotów, bo to trzeba zrozumieć, a nie wkuwać.
Odpisz
26 września 2013, 15:16
@rakso132: popieram
Odpisz
26 września 2013, 08:06
Dlatego właśnie jestem na mat-fiz :)
Odpisz
Edytowano - 26 września 2013, 10:43
Ja tam zdaję w tym roku :3 Mina osób w klasie, które się o tym dowiedziały - bezcenne |D
Odpisz