Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2020, 09:07
Rap jest slaby i płytki tylko przeklinanie tam jest. Piosenka z przekleństwami nie moze byc głęboka
Odpisz
26 kwietnia 2021, 15:07
zależy jaki rap
Odpisz
27 stycznia 2020, 22:46
Polski rap jest zajebisty, tylko trzeba umieć nazwać rapem rap, a nie Cypisa i Kamerzystę.
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2020, 11:31
Dlaczego to ma na imię Barbara a używa męskiej formy? Jak mam to odebrać?
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:36
It's a trap!
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:36
Barbar
Albo trap
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:37
Ciekawe czemu akurat ty się nad tym zastanawiasz?
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:37
@KalkoPl: Rabarbar
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:37
gdzie ona ci używa męskiej formy mówiąc o sobie?
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2020, 11:38
W sumie... Dobre pytanie.
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:49
Barbados
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:07
@Mozimo: gdybym puścił, sam bym itd
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:29
@Surge1200: wiem jak to pisałem, to nie wiedziałem, że OP posta też jest Barbara. Myślałem, że chodzi o tą w komentarzach
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:31
@Mozimo: teraz rozumiem ale sądząc po ilości strzałek w dół nie tylko ja myślałem o czymś innym
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:46
@Surge1200: taa i tak mi wiszą te strzałki tym bardziej, że to tylko była uwaga, a nie coś ważnego jak rozmowa
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:52
@Mozimo: nie mówię że strzałki to coś złego tylko że po prostu pokazują ile osób cię nie zrozumiało lub się z tobą nie zgadza
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:56
@Surge1200: naaa na tej stronie to nawet bez powodu dają w dół nwm może się w ten sposób rozładowują
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:58
@Mozimo: zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał na tobie wyładować swoją frustracje
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:52
Powiedz rabarbar
Odpisz
25 stycznia 2020, 14:22
@adsjds: nie
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:08
@adsjds: Howdy
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:09
@adsjds: baradar
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:57
@adsjds: rabarbar
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:43
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:42
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:15
O ku*wa XDD
Odpisz
27 stycznia 2020, 19:01
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:33
Kamil
XDDDDDDDDD
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:34
*bialy kciuk wystawiony w górę na niebieskim tle koła*
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:37
@TheKotlet: 1
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:39
kamil ślimak
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:39
@TheKotlet: 1g Lubię to! Odpowiedz
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:41
chyba chciałaś napisać kamil ślimak
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:37
Ku*wa Sopel xD
Odpisz
25 stycznia 2020, 11:31
Fajni ludzie, tacy prymitywni
Odpisz