Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2020, 17:28
Włóżcie paliwo rakietowe (saletra potasowa, cukier i jeszcze można dać siarki) do słoika i zapalcie, potem szybko zakręćcie i ucieknijcie
Spalanie podniesie ciśnienie w środku do niebywałych wartości, przez co słoik pęka (jest bum) i do tego są odłamki więc lepiej się schować
WYPRZEDZAM PYTANIA
Ta mieszanka zawiera utleniacz, więc spali się cała w zamkniętym słoiku
Tak, chyba jest legalne
Nie, nie zamierzam nikogo zabić, just for fun
Odpisz
26 stycznia 2020, 13:30
Hmmmmm...
Chyba mam plan co przynieść jako ,,projekt" na chemię.
Odpisz
28 stycznia 2020, 23:00
zawsze chciałem zrobić granata
Odpisz
29 stycznia 2020, 06:38
Teraz rozkminić bezpieczny system aktywacji, i będzie rozrywka dla całej rodziny.
Odpisz
29 stycznia 2020, 07:48
ja tak robilem z mmalymi sloiczkami po koncentracie ktorymi pozniej strzelalem z procy. Albo podobnie, troche czasu juz minelo
Odpisz
29 stycznia 2020, 11:07
co tam słoik wypchaj całą (czerwoną oczywiście) beczkę i wybuchnij u wrogów w czasie III wojny światowej.
Odpisz
29 stycznia 2020, 13:37
@Internetowymedrzec: moze lepiej nie czerwona tylko taka normalna to jeszcze fani street fightera beda szukali w niej itemow.(chyba street fightera)
Odpisz
29 stycznia 2020, 14:34
@MCAssassin: wrzucasz zapałke po prostui zakręcasz, całość zapala się dopiero po chwili a ciśnienie osiąga stan krytyczny po ok 7s w słoiku 250 ml przy ok 50 g paliwa
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:50
ile demedża robi to
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:59
@Maly_modelarz15: -1×słoik, -50 gram paliwa oraz healuje 1000 punktów radości
Odpisz
29 stycznia 2020, 19:17
zapomiałeś wspomnieć o 3 gwiazdkach policji.
Odpisz
29 stycznia 2020, 14:54
Ja tak nie robilam....
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:56
Nie, ale te soczki były smaczne, znaczy ja zawsze wolałem jabłkowe, ale nic to
Odpisz
29 stycznia 2020, 00:29
no jabłkowe lepsze były
Odpisz
29 stycznia 2020, 14:46
@Tamer09: Mój brat wolał pomarańczowe, więc wiesz co było lepsze to tylko kwestia gustu
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:44
A mury runą runą runą i pogrzebią stary świat.
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:48
WYYYYYRWIJ MUROM ZĘBY KRAT
Odpisz
28 stycznia 2020, 20:05
@Gekonnen: ZERWIJ KAJDANY POŁAM BAT
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:59
@pawloswlod: aA MURY RUNĄ
Odpisz
29 stycznia 2020, 00:00
@Szczur00: RUNĄ RUNĄ
Odpisz
29 stycznia 2020, 07:49
@pawlik5556: I POGRZEBIA STARY SWIAT!
Odpisz
29 stycznia 2020, 06:01
U mnie czasami się brało plastikową, żeby potem niedokręcić nakrętki, następnie skakaliśmy na nią i nakrętka leciała z 20m dalej
Odpisz
28 stycznia 2020, 22:11
Ja go podpalałem tak żeby wychodziła lokomotywa
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:34
A przy okazji soczki były dobre.
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:28
Miałem ziomeczka w klasie (też jest na jeja , ktostam8) jak dawali mleko w szkole w takich kartonikach to po wyjściu ze szkoły szliśmy strzelać z tych sku*wibonków .
Odpisz
28 stycznia 2020, 20:55
Piękne czasy. Aż się łezka w oku kręci.
Odpisz
28 stycznia 2020, 20:24
Ja z kartonikami po mleku to robiłem.
Raz ktoś mnie nabrał że na ziemi leży pusty, a ja od razu skoczyłem. wróciłem cały w mleku
Odpisz
28 stycznia 2020, 20:23
my dostawaliśmy kartoniki mleka 3% mleka 97% wody i takie ulepszone balony z wodą.
Odpisz
25 stycznia 2020, 21:16
Prawie się udławiłem czytając tego mema
Odpisz
25 stycznia 2020, 20:58
Przerwy w podstawówce
Ach...
Odpisz
25 stycznia 2020, 17:10
Do dzisiaj tak robię
Odpisz
25 stycznia 2020, 16:47
już wiem jak roz*ebać mur chiński
Odpisz