Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Przypałowo
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2020, 11:37
Muj so siad wczoraj umarł 😢 srry za emotke
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:20
Większą większą
Odpisz
31 stycznia 2020, 11:18
Tak naprawdę to nie, ogarnięcie wszystkiego na pogrzeb co z tydzień zajmuje
Odpisz
31 stycznia 2020, 12:41
@Krzyniu: 3 dni. Pogrzeb robi się trzy dni po śmierci.
Odpisz
31 stycznia 2020, 13:06
@Mikrus19: Chyba miałem zawał pisząc co z tydzień bo nie mam pojęcia co miałem na myśli. Ale tak, ogóline chodzi o to że nie jest to instant pogrzeb
Odpisz
31 stycznia 2020, 14:19
@Krzyniu: Chyba, że jest to śmierć na wskutek masowej epidemii, zarazy, wojny lub z innego powodu, przez który służby nie nadążają z pochówkiem....
A sytuacja o której mówisz (tydzień po lub więcej)jest wtedy, gdy okoliczności śmierci są niejasne i potrzebna jest sekcja zwłok....
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:21
Było rok temu
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:24
@RamkaKlamka: https://memy.jeja.pl/473501,i-to-jest-plan.html
https://memy.jeja.pl/472512,sposob-dla-samotnych-przegrywow.html
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:35
@RamkaKlamka: OP pewnie dał strzałkę w dół
Odpisz
26 stycznia 2020, 22:18
@Mozimo: Nie będę okłamywał i przyznam się, że faktycznie tak było, ale na swoją obronę mam to, że czerwoną dałem przez przypadek. Do pierwszego komentarza natomiast dałem już w górę.
Odpisz
26 stycznia 2020, 22:57
no to chociaż masz honor
Odpisz
31 stycznia 2020, 10:36
@RamkaKlamka: Istnieją memy, które przyjmą się co roku, ale nie zawsze.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2020, 18:21
Gdy umierasz 13 lutego A 14 lutego twoja crush miała ci wyznać swoje uczucia
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:30
@Portinio:
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2020, 10:35
@Portinio: Czyli czas na zmartwychwstanie.
Odpisz
31 stycznia 2020, 10:33
Ja w walentynki mam plan
Ja , gorąca czekolada słuchawki z ulubioną muzyką i gitara
Odpisz
26 stycznia 2020, 20:18
Tym razem wyznam jej co czuje... w końcu co mi szkodzi...
"Guess I'll die"
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:21
Tylko pogrzeb prawie nigdy nie jest dzień po śmierci
#panmaruda
Odpisz