Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dwa oblicza
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2020, 21:14
Nie będziesz myśleć o sytuacjach z osobą, w której się zauroczyłeś, jeśli nie będziesz miał takiej osoby
Odpisz
31 stycznia 2020, 06:54
no ja np. nie mam
Odpisz
31 stycznia 2020, 06:54
@PieselArcheolog: Ja też nie
Odpisz
3 lutego 2020, 20:44
Kurcze, gdyby się dało jakąś wyłączyć opcje "zauroczenia" w mózgu, to super.
Odpisz
3 lutego 2020, 20:52
@Sharlatan: Tylko oby ci się przy okazji cała miłość nie wyłączyła. Niefajne uczucie
Odpisz
5 lutego 2020, 23:33
Bo ja wiem. Nie ma bólu z powodu, że "miłość" mnie nie chce.
Odpisz
5 lutego 2020, 23:35
@Sharlatan: Mi się wraz z zainteresowaniem płcią przeciwną wyłączyła miłość. Do tego empatia mi siada
Odpisz
31 stycznia 2020, 08:24
Było
Odpisz
28 stycznia 2020, 12:24
Oj chyba zgnije w poczekalni
Odpisz
31 stycznia 2020, 00:17
Otóż nie
Odpisz
31 stycznia 2020, 01:00
@Landark: Już widziałem
Odpisz
31 stycznia 2020, 00:17
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:16
Pamiętajcie
Warto próbować
Chyba, że zarywacie do atencyjnych karyn to niezbyt
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:11
Miałem tak z Brie Larson
Odpisz
5 kwietnia 2020, 23:44
@Legolas9988: jednak nie miałeś
Odpisz
5 kwietnia 2020, 23:45
@MemePaladin399: To znaczy? O co ci chodzi?
Odpisz
5 kwietnia 2020, 23:47
@Legolas9988: no czerwone strzałki znaczą, że się osoby nie zgadzają z komentarzem
a ludzie się nie zgadzają, że z nią tak miałeś
Odpisz
6 kwietnia 2020, 11:22
@MemePaladin399: Oooo, to dużo wyjaśnia
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:46
-Hej ania
-Hej tomek, co tam?
-wiesz podobasz mi się, dasz się zaprosić na randkę?
-No pewnie!! czekałam tylko jak spytasz.
-*Po randce*
-Wiesz u mnie wolna hata może wpadniesz?
-Jasne czemu nie.
-*W domu całowanie przytulanie i ogólne wygrywanie życia*
-Tomek tak dobrze mi z tobą, chce być twoją dziew...
-*Klepie Tomka w ramie*Tomek ku*wa obudź się dalej za piwo nie zapłaciłeś, nad czym tak długo dumałeś w tym swoim pustym łbie?
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:50
h a t a
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:54
Brawo, umiesz przeliterować słowo "hata"
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:58
@Wilhelm_II_Hohenzollern:
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:59
poza tym historyjki koniec był oczywisty, zamiast pisać że nie macie szczęścia w miłości, jest tak źle to popracujcie nad sobą
Odpisz
28 stycznia 2020, 12:09
Jako osoba niezwiązana z żadną ze stron dyskursu, chętnie wysłuchałbym twojej definicji "pracy nad sobą".
Z czystej ciekawości.
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:12
@Woj2000: pracować nad sobą, pracować nad swoim życiem, co wam daje pokazywanie siebie z złej strony, mówiąc że jesteś taki okropny, taki najgorszy nie będzie lepiej, trzeba myśleć pozytywnie.
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:17
od 15 min mówię sobie że jestem zajebisty i nadal nie mam dziewczyny co robię źle?
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:19
@Tawreos: może włóż się do ryżu?
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:20
proszę się nie śmiać ja tu mówie i moich poważnych problemach życiowych
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:21
@Tawreos: ja sie nie śmieje
ja daje rady
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:21
Wybacz, ale niestety niezbyt rozumiem. Poprosiłbym, jeśli czas i chęci na to tobie pozwalają, o konkretne przykłady.
Odpisz
28 stycznia 2020, 13:48
@Woj2000: jak masz crusha to nie licz że sama do ciebie podejdzie, tylko sprawy weź w swoje ręce
Odpisz
28 stycznia 2020, 16:47
a jak mnie żadna dziewczyna nawet nie lubi?
Odpisz
28 stycznia 2020, 16:51
@Tawreos: widocznie żadna nie zna cie wystarczająco. Zakładam, że nie znasz dobrze większości dziewczyn ze swojego otoczenia. Albo nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo raczej nie przeprowadzałeś ankiety żeby sprawdzić ile dziewczyn cie lubi
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:26
Niby śmieszne, ale jednak trochę boli
Odpisz
28 stycznia 2020, 11:45
Takie prawdziwe.
Odpisz