Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 października 2021, 04:42

Boomerski to jest post Magdaleny

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2020, 23:07

jezu

pamietam jak narzekałam na muzykw ze ona taka bez prxekazu w dzisiajszych czasach

rmuzyka jakiej sluchalam:

"tonight i want a slut"

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2020, 10:15


*Tymczasem ja*
Tak dzisiaj posłucham sobie pieśni i marszy ZSRR

Avatar SatsumaHayato

30 stycznia 2020, 21:06

Oj tak byczku, nic nie jest tak wspaniale jak dzwieki umierania z glodu, lub zamarzania w gulagu na syberii.

Avatar
Meme_guy

30 stycznia 2020, 21:16

Tak długo jak robisz to, bo sam utwór ci się podoba nie mam nic przeciwko. Co innego jak słuchasz tylko ze względu na komunizm

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2020, 22:16

@SatsumaHayato: Nie jestem za komunizmem,ale same pieśni mają w sobie to coś

Avatar SatsumaHayato

30 stycznia 2020, 22:55

Zalezy jakie, zazwyczaj marsze zsrr to piesni ludowe nie majace nic wspolnego z komunizmem, wiec obrazasz je nazywajac je marszami zsrr

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2020, 12:36

Avatar SatsumaHayato

31 stycznia 2020, 18:32

Should we?

Avatar VanillaBiscuit

30 stycznia 2020, 21:01

Ktoś: Większość muzyków rockowych poumierała z przedawkowania.
Ozzy osbourne:

Avatar reedy7

31 stycznia 2020, 08:48

@VanillaBiscuit: w ogóle na jakimś zagranicznym filmiku o mutantach znalazł się ozzy osbourne, było tam że jest mutantem, bo jest odporny na alkohol, ale co mnie bardziej zdziwiło, to to że opisali go jako gwiazda POPu

Avatar
Meme_guy

30 stycznia 2020, 23:03

"12 groszy" to nuta przebijająca wszystkie przeboje. Przekaz ma merytoryczny i demoralizujący jednocześnie. A z nowszej muzyki najfajniejszą rzeczą jest vaporwave

Avatar Alternatywny0dbyt

Edytowano - 30 stycznia 2020, 22:44

Taka historyjka na temat dziwnej muzyki. Mój stary pijany kiedyś na spotkaniu rodzinnym puścił dla śmiechu stare niemiecki rock o ku*rwach i ogólnie seksie, bzykanko wiecie hehe reakcja ludzi bezcenna, sztuczneśmiechy.mp3 do tego becz000nia starego oraz moje dwunastoletnie kuzynostwo zastanawiające się dlaczego stary kazał mi wyjść z pokoju i nie słuchać tego
PS on chyba nie ma gustu

Avatar MajnkraftAlusiek

30 stycznia 2020, 22:14

Komentarze typu "pIErWsZY" na YouTube też.

Avatar Cotosiestanelo

30 stycznia 2020, 21:34

kiedys muzyka byla lepsza, bo Ytberzy nagrywali piosenki z minkrufta i to było zajebiste

Avatar xXkuba22Xx

30 stycznia 2020, 21:27

pragnę zauważyć, że w czasach gdy nasi rodzice byli młodzi również słuchało się np "nagły atak spawacza" czy "the bill" i innych rzeczy, które przekaz mają równie demoralizujący co część dzisiejszej muzyki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 stycznia 2020, 23:05

A ja tam nie próbuję mówić, że ci kiedyś byli święci, a ci teraz to są zdemoralizowani.
Nawet więcej, powiem, że ci dzisiejsi to słabeusze, umierają od dawek, które kiedyś były standardowym minimum dla muzyka, oraz nie są w stanie nawet połowy średniej liczby zar*chań na tydzień osiągnąć, co rockowi muzycy z lat 70.

Avatar
Meme_guy

30 stycznia 2020, 21:18

Ale Avicii z alkoholem nieraz nawet przewyższał rockmanów

Avatar dawcaAiDS

30 stycznia 2020, 20:22

Lean in my fanta

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 stycznia 2020, 23:03

Bądź przywalanie się do piosenek jakiś Youtuberów o to, że nagrali piosenkę, oczywiście rozumiem jak ktoś ma złe zdanie o muzyce np kamerzysty bądź innych Youtuberów za dajmy na to słaby przekaz, słaby vocal, no cokolwiek technicznego, to nie mogę zrozumieć jechania na przykład po wyżej wymienionym kamerzyście, bo "kAmErZySTa tO gÓwNo"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mimikkyu
Dodane przez: Mimikkyu

Ładne rzeczy

To by wystarczyło

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

No to posłuchane

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka