Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fergus
Pilne
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 15:41
Ja tak nie mialem...
Ale inni gracze chyba tak bo dodano znaczniki głównych misji
Odpisz
3 lutego 2020, 22:37
Aha. Czyli ja w gta:San Andreas?
Odpisz
4 lutego 2020, 23:18
@Melonik3000: W San Andreas na początku gry miałeś jakieś poboczne questy?
Odpisz
1 lutego 2020, 12:24
Nienawidzę gdy coś koniecznego do przejścia dalej jest ukryte lub nieoczywiste. Właśnie dlatego wywaliłem Abe's Odyssee
Odpisz
30 stycznia 2020, 22:19
Ja to w Wiedźminie pie**olę zlecenia na stwory i potem główne
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2020, 03:14
@Bananowski: Ta. w ogóle misje główne to nudne były, a te zlecenia, dochodzenia, tajemnice najlepsze.
Odpisz
31 stycznia 2020, 08:27
@xMacius: ta, te licha, gryfy, cutscenki z obcinaniem łba, to były czasy... A wgl masz najlepszy miecz z gry?
Odpisz
31 stycznia 2020, 10:28
@Bananowski: Że srebrny od Pani Jeziora?
Odpisz
31 stycznia 2020, 10:33
@xMacius: nie. Jest sekretny Miecz Geralta, zdobyć go możesz po zdobyciu wszystkich mieczy w grze. Nawet jak użyjesz komendy z konsoli nie da ci go.
Odpisz
31 stycznia 2020, 11:26
@Bananowski: No nie wiem czy to mam. Raczej mam wszystkie miecze ale nie wiem czy takie cos dostalem.
Odpisz
31 stycznia 2020, 12:09
@xMacius: jakie miałeś zakończenie dodatku Krew i wino?
Odpisz
31 stycznia 2020, 12:32
@Bananowski: W normalnym trybie zabijam deatlaffa i dopuszczam do smierci henrietty a w nowej grze plus zabijam jej siostre i pozwalam deatlafowi odejsc
Odpisz
31 stycznia 2020, 12:33
@xMacius: ja miałem, że te siostra zabiła królową i strażnik siostrę ( walczyłem z tym typem )
Odpisz
31 stycznia 2020, 12:33
@Bananowski: No to to samo co ja w trybie normalnym
Odpisz
31 stycznia 2020, 12:34
@xMacius: ja na plus wezmę tą siostrę do niego. Podobno jest zakończenie, że idziesz do więzienia
Odpisz
31 stycznia 2020, 14:14
@Bananowski: Wlasnie to mialem na nowej grze plus
Odpisz
31 stycznia 2020, 14:25
@xMacius: o to tam trafiasz do więzienia i musisz jeszcze tam coś zrobić?
Odpisz
31 stycznia 2020, 17:08
@Bananowski: rozne rzeczy, praca, hazard, bitki
Odpisz
31 stycznia 2020, 18:48
@xMacius: o ch*j
Czyli gra trwa dalej ta?
Odpisz
31 stycznia 2020, 21:02
@Bananowski: Ta i bedzie fajne zakonczenie
Odpisz
31 stycznia 2020, 23:01
@xMacius: o kuźwa zajebiście
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:18
tak w minecrafcie miałem
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:19
@Bartuuu_Bert:
Odpisz
31 stycznia 2020, 06:22
@Bartuuu_Bert: *kiedy chcesz się przyczepić ale zrozumiałeś że jest szczątkowa fabuła*
Odpisz
31 stycznia 2020, 16:06
@pawlikok: hę? Nie zamierzałem się przyczepić.Gram w mc całe życie i nie przeszkadza mi to że nie ma fabuły
Odpisz
28 stycznia 2020, 18:38
Alduina w skyrimie pokonałem po spędzeniu w grze 200 godzin
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:34
@kola3492: 200 to nie aż tak dużo jeśli chodzi o skyrima
Odpisz
31 stycznia 2020, 07:06
@kola3492: Tod Hovard właśnie się uśmiecha
Odpisz
31 stycznia 2020, 07:52
@kola3492: Miałem tak samo przeszedłem zadania poboczne i inne wątki po czym mając 50+ lvl pokonałem Alduina.
Odpisz
31 stycznia 2020, 14:45
@Blazex: A po około 300 chciałem pokonać ebonowego wojownika 1 vs 1 i ni chu chu
Odpisz
31 stycznia 2020, 02:02
Czy tylko ja w pokemonach nabijam sobie zawsze starter na 100 poziom na pierwszej lokacji?
Odpisz
31 stycznia 2020, 04:53
Długo to musi trwać
Odpisz
31 stycznia 2020, 05:17
@darcus: nie na przyśpieszeniu x1000 w emulatorze
Odpisz
31 stycznia 2020, 13:29
Nawet wtedy długo musi trwać.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2020, 21:02
W Borderlands 2 ty kopiesz dupe bossom
A mini bossowie tobie
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:53
@snajpercat: Saturn to śmieć
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2020, 22:17
@rumcajschr: Nom,ale jak załatwisz sobie spoko broń z tym zielonym gównem i zrobisz kilka side questów to jest łatwy
Odpisz
31 stycznia 2020, 07:46
@snajpercat: nie na ultimate vault hunter. Ni ch*ja nie mogę go zabić grając kriegiem, tym bardziej że mam build pod melee, chociaż wątpię by piroman działał lepiej
Odpisz
31 stycznia 2020, 07:51
@staszko: ja jestem saxtonem z full gunzerilla tree
Odpisz
31 stycznia 2020, 07:57
@snajpercat: axton jest taki... Zwykły, trochę nudny dla mnie
A druga postać (mocniej wylevelowana) to Zer0
Ale i tak nic nie przebije ostatniego bossa z Claptastic Voyage w pre sequelu
Eclipse i Eos (bo ma 2 fazy) to najgorsze śmiecie
Atheną pod elektryczność nawet temu eclipse tarczy nie zdejmuję
A eos ma jedyny atak którego nie blokuje jej tarcza, w dodatku taki że to insta kill
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:57
Ja w skyrimie po siwobrodych prawie nie robiłem fabuły i levelowalem sobie aż zacząłem one shotować przeciwników i zobaczyłem że jeszcze mam fabułę i poszedłem walczyć z bossami mając ich na kilka fireballi
Odpisz
31 stycznia 2020, 06:00
@trlolololek: polacy nie gesi swoj jezyk majA!
Nie skyrim tylko nieboobręcz
Nie oneshotować tylko jednostrzałować
Nie boss tylko szef
Nie fireball tylko ogieńpiłka
Weź ty człowieku czy ty dumny z siebie jesteś
Polacy są zaslepieni i nie widza tej anglyzacji, ktora postepuje lepiej niz germanizacja i rusyfikacja
ObUDźcie SIE
Odpisz
31 stycznia 2020, 06:19
@RedText: "ktora"
Odpisz
31 stycznia 2020, 06:25
@Ameron: "polacy"
Odpisz
31 stycznia 2020, 07:05
@trlolololek: od kiedy w skyrumie są bossowie dla mnie było ich tylko dwóch
Odpisz
28 stycznia 2020, 21:48
Ja całe dzieciństwo nie widziałem że w GTA SA jest fabuła
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:54
@Luszak: ja też :/
Odpisz
30 stycznia 2020, 22:07
@Luszak: Podczas oglądania cutscen przez cały czas nie wiedziałeś o co chodzi?
Odpisz
30 stycznia 2020, 22:13
@MajnkraftAlusiek: nigdy nie byłe na misji po prostu jeździłem sobie i znajdowałem bronie
Odpisz
30 stycznia 2020, 22:22
@Luszak: Mój brat tak miał w GTA 3.
Odpisz
31 stycznia 2020, 06:05
@Luszak: mój kolega tak gra s gta V. Znaczy skończył fabułę ale i tak głównie jeździ po mapie tylko
Odpisz
30 stycznia 2020, 23:34
Ja tak miałem głównie w starbound
Odpisz
30 stycznia 2020, 22:13
Ja miałam tam że nazbierałam dużo rzeczy z sporą wartością ,i to były duplikaty,ale można było usuwać różne duplikaty,miałam sporo tego i dostałam za to dużo diamentów i goldów l
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:30
fallout 4 taki jest
Odpisz
30 stycznia 2020, 21:28
Kiedy wydaje ci się że znasz już całą grę a tak na prawdę nie wiesz jeszcze nic
Odpisz
28 stycznia 2020, 15:36
Patrząc pozytywniej to główny wątek nie będzie żadnym problemem
Odpisz