Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lilMateuszeq

14 kwietnia 2021, 15:41

Ja tak nie mialem...

Ale inni gracze chyba tak bo dodano znaczniki głównych misji

Avatar Melonik3000

3 lutego 2020, 22:37

Aha. Czyli ja w gta:San Andreas?

Avatar Gmotek

4 lutego 2020, 23:18

@Melonik3000: W San Andreas na początku gry miałeś jakieś poboczne questy?

Avatar Szczur00

1 lutego 2020, 12:24

Nienawidzę gdy coś koniecznego do przejścia dalej jest ukryte lub nieoczywiste. Właśnie dlatego wywaliłem Abe's Odyssee

Avatar Bananowski

30 stycznia 2020, 22:19

Ja to w Wiedźminie pie**olę zlecenia na stwory i potem główne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar xMacius

31 stycznia 2020, 21:02

@Bananowski: Ta i bedzie fajne zakonczenie

Avatar Bananowski

31 stycznia 2020, 23:01

@xMacius: o kuźwa zajebiście

Avatar Bartuuu_Bert

30 stycznia 2020, 21:18

tak w minecrafcie miałem

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2020, 21:19

Avatar pawlikok

31 stycznia 2020, 06:22

@Bartuuu_Bert: *kiedy chcesz się przyczepić ale zrozumiałeś że jest szczątkowa fabuła*

Avatar Bartuuu_Bert

31 stycznia 2020, 16:06

@pawlikok: hę? Nie zamierzałem się przyczepić.Gram w mc całe życie i nie przeszkadza mi to że nie ma fabuły

Avatar kola3492

28 stycznia 2020, 18:38

Alduina w skyrimie pokonałem po spędzeniu w grze 200 godzin

Avatar PieselArcheolog

30 stycznia 2020, 21:34

@kola3492: 200 to nie aż tak dużo jeśli chodzi o skyrima

Avatar
darkisz

31 stycznia 2020, 07:06

@kola3492: Tod Hovard właśnie się uśmiecha

Avatar Blazex

31 stycznia 2020, 07:52

@kola3492: Miałem tak samo przeszedłem zadania poboczne i inne wątki po czym mając 50+ lvl pokonałem Alduina.

Avatar kola3492

31 stycznia 2020, 14:45

@Blazex: A po około 300 chciałem pokonać ebonowego wojownika 1 vs 1 i ni chu chu

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2020, 02:02

Czy tylko ja w pokemonach nabijam sobie zawsze starter na 100 poziom na pierwszej lokacji?

Avatar darcus

31 stycznia 2020, 04:53

Długo to musi trwać

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2020, 05:17

@darcus: nie na przyśpieszeniu x1000 w emulatorze

Avatar darcus

31 stycznia 2020, 13:29

Nawet wtedy długo musi trwać.

Avatar snajpercat

Edytowano - 30 stycznia 2020, 21:02

W Borderlands 2 ty kopiesz dupe bossom
A mini bossowie tobie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar snajpercat

31 stycznia 2020, 07:51

@staszko: ja jestem saxtonem z full gunzerilla tree

Avatar staszko

31 stycznia 2020, 07:57

@snajpercat: axton jest taki... Zwykły, trochę nudny dla mnie
A druga postać (mocniej wylevelowana) to Zer0
Ale i tak nic nie przebije ostatniego bossa z Claptastic Voyage w pre sequelu
Eclipse i Eos (bo ma 2 fazy) to najgorsze śmiecie
Atheną pod elektryczność nawet temu eclipse tarczy nie zdejmuję
A eos ma jedyny atak którego nie blokuje jej tarcza, w dodatku taki że to insta kill

Avatar trlolololek

30 stycznia 2020, 23:57

Ja w skyrimie po siwobrodych prawie nie robiłem fabuły i levelowalem sobie aż zacząłem one shotować przeciwników i zobaczyłem że jeszcze mam fabułę i poszedłem walczyć z bossami mając ich na kilka fireballi

Avatar RedText

31 stycznia 2020, 06:00

@trlolololek: polacy nie gesi swoj jezyk majA!

Nie skyrim tylko nieboobręcz
Nie oneshotować tylko jednostrzałować
Nie boss tylko szef
Nie fireball tylko ogieńpiłka

Weź ty człowieku czy ty dumny z siebie jesteś
Polacy są zaslepieni i nie widza tej anglyzacji, ktora postepuje lepiej niz germanizacja i rusyfikacja

ObUDźcie SIE

Avatar Ameron

31 stycznia 2020, 06:19

@RedText: "ktora"

Avatar RedText

31 stycznia 2020, 06:25

@Ameron: "polacy"

Avatar
darkisz

31 stycznia 2020, 07:05

@trlolololek: od kiedy w skyrumie są bossowie dla mnie było ich tylko dwóch

Avatar Luszak

28 stycznia 2020, 21:48

Ja całe dzieciństwo nie widziałem że w GTA SA jest fabuła

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar MajnkraftAlusiek

30 stycznia 2020, 22:22

@Luszak: Mój brat tak miał w GTA 3.

Avatar PieselArcheolog

31 stycznia 2020, 06:05

@Luszak: mój kolega tak gra s gta V. Znaczy skończył fabułę ale i tak głównie jeździ po mapie tylko

Avatar
armorPL

30 stycznia 2020, 23:34

Ja tak miałem głównie w starbound

Avatar cupcup123

30 stycznia 2020, 22:13

Ja miałam tam że nazbierałam dużo rzeczy z sporą wartością ,i to były duplikaty,ale można było usuwać różne duplikaty,miałam sporo tego i dostałam za to dużo diamentów i goldów l

Avatar Zaspanymen33

30 stycznia 2020, 21:30

fallout 4 taki jest

Avatar Lomozin

30 stycznia 2020, 21:28

Kiedy wydaje ci się że znasz już całą grę a tak na prawdę nie wiesz jeszcze nic

Avatar Boberek00

28 stycznia 2020, 15:36

Patrząc pozytywniej to główny wątek nie będzie żadnym problemem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Fergus

Pilne

Nie idź!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka