Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2021, 22:11
Prawie jak okładka płyty m,,Making movies" od Dire Straits, jedna z moich ulubionych okładek swoją drogą
Odpisz
4 lutego 2020, 19:45
powinny być małe czerwone biesy
Odpisz
4 lutego 2020, 19:46
@FluttershyIsNOTaDoormat: nie
Odpisz
4 lutego 2020, 19:47
mały bies to biesek więc...
Odpisz
4 lutego 2020, 19:48
@FluttershyIsNOTaDoormat: wiem ale wciąż nie
Odpisz
4 lutego 2020, 22:55
moge twojego avka?
Odpisz
5 lutego 2020, 00:02
@SongManka510: nie, ale cup of water rozdaje i tworzy unikatowe avka dla każdego kto będzie chciał, zajżyj do niego, to się dowiesz, tam z resztą będzie mój Avatar
Odpisz
5 lutego 2020, 10:41
dobra, spróbuję
Odpisz
1 lutego 2020, 23:19
Daltoniści:
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2020, 22:23
@ewelkapl: Kolorblind:Am i joke to you?
Odpisz
4 lutego 2020, 20:51
Odpisz
4 lutego 2020, 20:16
Tymczasem Sobieski:
Odpisz
4 lutego 2020, 20:00
Hmm...
Odpisz
1 lutego 2020, 23:18
Odpisz
1 lutego 2020, 23:19
@AlMalina:
Odpisz
2 lutego 2020, 00:52
@AlMalina: mamy tu szpiega
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A tak po za t tym to wszyscy to chyba znają
Odpisz
4 lutego 2020, 19:52
@AlMalina: nie wiem czy wiesz ale jak wpiszesz w google grafika white to nie bedzie ci chciało załadować większości obrazów
Odpisz
4 lutego 2020, 19:08
Btw - bies to inaczej diabeł
Odpisz
4 lutego 2020, 19:16
@MentosiQ: pewnie dlatego niebo jest niebieskie
Odpisz
4 lutego 2020, 19:50
@MentosiQ: no.. nie do końca... bies to jeden z wielu pogańskich stworów, które podpięto pod "diabły" kiedy przyszło do nas chrześcijaństwo:
Odpisz
4 lutego 2020, 19:31
Ja widzę czerwony skąd ten niebieski
Odpisz
4 lutego 2020, 19:46
@Cks1924: "nie"bieski czyli przeciwieństwo "bieskiego"
bies:
(małe biesy to bieski, są czerwone)
Odpisz
1 lutego 2020, 23:14
Tytuł powinien być „polskie śmieszki” bo w innych językach ten żart nie ma sensu.
Blue: is blue
lue:
Odpisz
1 lutego 2020, 23:22
@KalkoPl: W sumie... nie chociaż nie, to by odchodziło za daleko od tematu
Odpisz
2 lutego 2020, 19:31
@KalkoPl: lue
Odpisz
1 lutego 2020, 23:11
A to jest toperz:
Odpisz
1 lutego 2020, 23:12
@CupOfWater:
Odpisz
1 lutego 2020, 23:27
Kiedyś w teatrze było przedstawienie o Tomku Sawyerze i był żart o Taktoperzu.
Odpisz
1 lutego 2020, 23:40
Shakes&Fidget <3
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2020, 23:50
@rozwalgo: który masz poziom?
Odpisz
1 lutego 2020, 23:51
68, gram na polskim świecie 13, nick: Nigel Thornberry
Odpisz
1 lutego 2020, 23:55
@rozwalgo: to się chyba nie spykniemy. lvl 192 (gdyby nie spora przerwa to już dawno miałbym ponad 300) świat międzynarodowy 9w
Odpisz
1 lutego 2020, 23:57
Właśnie, z tym że ja gram od 2017 na drugim koncie i rzadko
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2020, 23:59
@rozwalgo: Ja teraz zaglądam niemal codziennie
ja chyba też od 2017 nie jestem pewien
Odpisz
1 lutego 2020, 23:22
Odpisz
1 lutego 2020, 23:57
Nick pasuje do komentarza
Odpisz
1 lutego 2020, 23:40
Niebo jest niebieskie, bo nie ma tam Biesa.
Odpisz
1 lutego 2020, 23:12
Krasny
Odpisz