Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 lutego 2020, 11:51
Da się. Niewygodnie, ale da się
Odpisz
4 lutego 2020, 13:19
@aniam_131: Ja tak siedzę na lekcjach
Odpisz
4 lutego 2020, 13:52
@Michalo6969: w takim razie mi (i może i większości) niewygodnie, ale jak kto woli, wiadomo
Odpisz
4 lutego 2020, 15:36
@aniam_131: Jest to pozycja głównie wybierana przez introwertyków, daje poczucie bezpieczeństwa, uspokaja.
Odpisz
4 lutego 2020, 15:56
@Michalo6969: w sumie ma sens. Chociaż ja tak nigdy nie siedziałam, a jestem introwertykiem
Odpisz
8 lutego 2020, 11:54
@Michalo6969: Skąd ta informacja?
Odpisz
9 lutego 2020, 20:09
@MemicznyInkwizytor: Czytałem o tym artykuł, jeśli naprawdę potrzebujesz to mogę poszukać.
Odpisz
10 lutego 2020, 12:29
@Michalo6969: Naprawdę potrzebuję
Odpisz
13 lutego 2020, 15:33
@MemicznyInkwizytor: Szukałem jakiś czas, ale wydaje mi się, że było to przedstawione w książeczkach które otrzymaliśmy na zajęciach z komunikacji interpersonalnej, jeśli tak jest to nie będę miał do niej dostępu, ale postaram się poszukać jeszcze trochę w internecie.
Odpisz
14 lutego 2020, 00:39
@Michalo6969: Zajęciach zorganizowanych przez szkołę, czy sam wybrałeś się na takie?
Odpisz
14 lutego 2020, 12:34
@MemicznyInkwizytor: Zorganizowane przez szkołę, ale na tych, na których byłem z własnej woli również o tym mówili, nie wiem czy nawet nie bardziej szczegółowo.
Odpisz
14 lutego 2020, 16:04
@Michalo6969: Fajne, gdzie są te szkoły, że takie spotkania organizują?
Odpisz
16 lutego 2020, 13:41
@MemicznyInkwizytor: Ta jedna to liceum ogólnokształcące w Grodzisku Mazowieckim
Odpisz
9 lutego 2020, 14:40
Odpisz
8 lutego 2020, 22:14
Umiem tak
Odpisz
8 lutego 2020, 19:12
wut
Odpisz
8 lutego 2020, 16:46
Kurde myślałam że tylko ja tak umiem :D
Odpisz
8 lutego 2020, 17:22
@Huawei01: stara ja też
Odpisz
8 lutego 2020, 15:49
Ta, nie wygodnie ale da się przeżyć
Odpisz
8 lutego 2020, 13:58
Już nigdy tak nie usiądę
Odpisz
8 lutego 2020, 11:28
precel
Odpisz
7 lutego 2020, 21:31
Gówno 😂🤣😂🤣 hahaha, ku*wa beka. Czekam na czerwone strzałki
Odpisz
7 lutego 2020, 21:34
@Crln_7:
Odpisz
7 lutego 2020, 21:37
@Majnix: spoko, mnie jarają strzałki w dół
Odpisz
7 lutego 2020, 22:32
@Crln_7: każdy ma swój fetysz
Odpisz
7 lutego 2020, 23:56
@tegoniktniewie: dokładnie
Odpisz
8 lutego 2020, 09:42
@Crln_7:
Odpisz
8 lutego 2020, 13:31
@Crln_7: strzałki w dół to taki gruz a zielone to taka jak by nagroda, żeby dostać nagrodę trzeba się wysilić a żeby dostać gruzem to nawet nie trzeba się starać, więc mówisz że lubisz być obrzucany gównem tj. gruzem?
Odpisz
7 lutego 2020, 22:01
Nie jest to jakieś szczególne trudne.
Odpisz
4 lutego 2020, 12:59
Mogę się zalozyc, że większość z was teraz spróbowała to zrobić.
Odpisz
4 lutego 2020, 13:09
@Kousei: ci którzy nie zrobili są na to zbyt leniwi
Odpisz
4 lutego 2020, 15:17
Ja nie zrobiłem bo jestem leniwy
Odpisz
7 lutego 2020, 20:19
ja nie zrobiłem bo przykleiło mnie kibla
Odpisz
7 lutego 2020, 21:23
@Kousei: no to zgadło ci się
Odpisz
7 lutego 2020, 21:35
@Kousei: no k**wa jasnowidz!
Odpisz
7 lutego 2020, 21:36
@Kousei: mi się udało
Odpisz
7 lutego 2020, 21:37
@Kousei: Ja tak siedzę przy pracach domowych. :)
Odpisz
7 lutego 2020, 21:09
Odpisz
7 lutego 2020, 21:07
Dzwońcie po egzorcyste!
Odpisz
7 lutego 2020, 20:55
Ała moje kolano
Odpisz
7 lutego 2020, 20:48
kur** udało mi się xD
Odpisz