Jeśli jeszcze nie zagadałeś że ci się podoba czy że chcesz z nią być to normalne, chyba nie pobiegnie o nie po prosi cię o rękę w twoje urodziny, tak? Bez przyjaźni nie mam miłości
Powtórzę - bez przyjaźni nie ma miłości. Zrozumcie, że przecież nie powie ci "kocham cię", tylko najpierw musicie zostać przyjaciółmi. To nie jest friendzone dopóki jej nie wyznasz miłości
Spoko luz byku, od czegos trzeba zaczac. Ziarnko do ziarnka, a zbierze sie miarka. A zatem po dluzszym czasie tejze przyjazni bedziesz mogl zaczac myslec o czyms na wieksza skale, to ze teraz twoja crush ma cie za najlepszego przyjaciela to nic zlego, wrecz przeciwnie :v
Komentarze
Odśwież8 lutego 2020, 09:37
Ja kiedyś od mojej crush dostałem życzenia żebym wkońcu dziewczynę znalazł :v
Odpisz
19 lutego 2022, 19:21
@Xcichyx: to jest smutniejsze niż sam mem
Odpisz
7 lutego 2020, 21:59
Taka rozkmina - Wszyscy ci, którzy życzą ci "Najlepszego" cieszą się z tego, że jesteś bliżej do śmierci
Odpisz
8 lutego 2020, 07:15
@QueenBlood: albo, że kolejny rok uniknąłeś śmierci
Odpisz
8 lutego 2020, 07:38
@Axyui: trochę tak
Odpisz
6 lutego 2020, 14:21
Zrobiłem przypadkiem zdjecie też mojej crush i siedzę w domku i jestem jak
Omg
She is a cute af
Odpisz
7 lutego 2020, 19:13
@Yoda_MLG: "przypadkiem"
Odpisz
7 lutego 2020, 20:28
@Yoda_MLG: przypadkiem też się masturubje do niego
Odpisz
7 lutego 2020, 22:06
@Yoda_MLG: usunalwa swój awatar bojack sie niedawno skończył?
Odpisz
8 lutego 2020, 03:46
bojacka mam teraz na tapecie
Ale po prostu lubię miętowy
Odpisz
7 lutego 2020, 22:20
Ja w życiu nie zostałem nawet przytulony a tym bardziej nikt mi nie składał życzeń z poza rodziny ;-;
Odpisz
7 lutego 2020, 19:41
Wstawaj, zesrałeś się!
Odpisz
7 lutego 2020, 18:04
Jeśli jeszcze nie zagadałeś że ci się podoba czy że chcesz z nią być to normalne, chyba nie pobiegnie o nie po prosi cię o rękę w twoje urodziny, tak? Bez przyjaźni nie mam miłości
Odpisz
6 lutego 2020, 12:28
Hejj, ale spójrz tak, w przeciwieństwie do wielu osób miałeś jakiś kontakt z kobietą, a ona dodatkowo nazwała Ciebie "najlepszym przyjacielem"
Odpisz
6 lutego 2020, 12:28
Lepszy najlepszy przyjaciel niż zwykły kolega z klasy
Odpisz
6 lutego 2020, 13:01
@Towarzysz777: lepszy kolega z klasy niż jakiś random, eh
Odpisz
6 lutego 2020, 12:56
Ja bym się cieszył że mam przyjaciela, a nie hurr durr dlaczego mnie nie kocha
Odpisz
6 lutego 2020, 12:38
Nie no, ziom, masz osobę której na tobie zależy i jesteś dla niej bardzo ważny
przesrane
Odpisz
6 lutego 2020, 12:38
Powtórzę - bez przyjaźni nie ma miłości. Zrozumcie, że przecież nie powie ci "kocham cię", tylko najpierw musicie zostać przyjaciółmi. To nie jest friendzone dopóki jej nie wyznasz miłości
Odpisz
6 lutego 2020, 12:33
Spoko luz byku, od czegos trzeba zaczac. Ziarnko do ziarnka, a zbierze sie miarka. A zatem po dluzszym czasie tejze przyjazni bedziesz mogl zaczac myslec o czyms na wieksza skale, to ze teraz twoja crush ma cie za najlepszego przyjaciela to nic zlego, wrecz przeciwnie :v
Odpisz
6 lutego 2020, 12:29
Hahaha, no bo wiecie, przyjaźń zła, friendzone xdd
Odpisz