@Kr4yt: to jest popularna taktyka
-nie umiem na sprawdzian
-nie przyjdę
-dowiem się jakie były pytania
-ewentualnie się pouczę
-pisanie w drugim terminie
U mnie kiedyś 6 osób zwolniło się z powodu różnych bólów a 8 innych wcale nie przyszło a później byli pytani z 3 lekcji na których ich nie było i jeszcze z całego sprawdzianu
@BardzoOryginalnaNazwa: U mnie było podobnie, tylko zamiast go przełorzyć, nauczyciel siedział cały czas przy biurku i się ,,zajmował'' swoimi sprawami, a my rzecz jasna mogliśmy ściągać. Natomiast w następnym tygodniu jak reszta którą ominął ów sprawdzian przyszła, to nauczyciel kazał wszystkim posiadać z przodu i wszystkich pilnował, żeby nikt o ściąganiu nie myślał, a jako że to był sprawdzian z matematyki to większość tej grupy dostała jeden. :)
@Avamq: U mnie jeszcze jak pani przełożyła ten sprawdzian to pytała się w pierwszym terminie kto chcę go pisać. I jakis typo się zgłosił. Ale i tak musiał tydzień później napisać znowu.
Je**ny za obydwoma razami dostał 1, więc pani zabroniła mi pisać poprawy sporo już 2 razy pisal xD
Komentarze
Odśwież6 lutego 2020, 19:04
ale to przez ten dzien moga sie jeszcze douczyc np i zdax na szosteczke
Odpisz
7 lutego 2020, 19:25
99% uczniów którzy się nie uczyli i tak się nie nauczą :p
Odpisz
7 lutego 2020, 20:36
@Kr4yt: wymyśliłeś te statystyki
Odpisz
8 lutego 2020, 00:45
@Kr4yt: to jest popularna taktyka
-nie umiem na sprawdzian
-nie przyjdę
-dowiem się jakie były pytania
-ewentualnie się pouczę
-pisanie w drugim terminie
Odpisz
8 lutego 2020, 09:47
@MineDan: i cyk inne pytanka
Odpisz
8 lutego 2020, 11:00
@Polalak: życie
Odpisz
8 lutego 2020, 10:06
Ostatnie 2 z angielskiego tak przegapiłem
Odpisz
6 lutego 2020, 21:48
Nikt tak nie myśli
Odpisz
7 lutego 2020, 18:10
@Wspanialy_ia: Otóż tutaj się mylisz... ja z takimi osobami mam do czynienia każdego dnia w szkole (oczywiście poza dniami ze sprawdzianami).
Odpisz
8 lutego 2020, 09:49
@Wspanialy_ia: przeceniasz ludzi niestety
Odpisz
8 lutego 2020, 07:17
Mnie ominął kiedyś sprawdzian z historii, więc na koniec miałem cztery a nie trzy.
Odpisz
7 lutego 2020, 20:55
U mnie kiedyś 6 osób zwolniło się z powodu różnych bólów a 8 innych wcale nie przyszło a później byli pytani z 3 lekcji na których ich nie było i jeszcze z całego sprawdzianu
Odpisz
7 lutego 2020, 19:30
U mnie pani od matematyki i fizyki robią trudniejsze sprawdziany dla tych którzy nie byli
Odpisz
7 lutego 2020, 18:37
U mnie na kilku przedmiotach jak się pisze w pierwszym terminie to ma się bonus np. 10 min z zeszytem
Odpisz
6 lutego 2020, 19:19
Pamietam, że jak połowa klasy nie przyszła do szkoły tylko dlatego, że miał być sprawdzian to nauczycielka przełożyła go na nastęny tydzień
Odpisz
7 lutego 2020, 18:15
@BardzoOryginalnaNazwa: U mnie było podobnie, tylko zamiast go przełorzyć, nauczyciel siedział cały czas przy biurku i się ,,zajmował'' swoimi sprawami, a my rzecz jasna mogliśmy ściągać. Natomiast w następnym tygodniu jak reszta którą ominął ów sprawdzian przyszła, to nauczyciel kazał wszystkim posiadać z przodu i wszystkich pilnował, żeby nikt o ściąganiu nie myślał, a jako że to był sprawdzian z matematyki to większość tej grupy dostała jeden. :)
Odpisz
7 lutego 2020, 18:17
@Avamq: U mnie jeszcze jak pani przełożyła ten sprawdzian to pytała się w pierwszym terminie kto chcę go pisać. I jakis typo się zgłosił. Ale i tak musiał tydzień później napisać znowu.
Je**ny za obydwoma razami dostał 1, więc pani zabroniła mi pisać poprawy sporo już 2 razy pisal xD
Odpisz
7 lutego 2020, 18:21
@BardzoOryginalnaNazwa: U mnie pan dla tych co nie byli w dzień sprawdzianu robił sprawdzian z pytaniami otwartymi a ci co byli mieli A,B,C.
Odpisz
6 lutego 2020, 19:18
Ja tak w zeszłym roku zaspalem na 2 sprawdziany z matmy, miałem wpisane nb które były ignorowane przy wystawianiu ocen
Odpisz
6 lutego 2020, 19:07
Ja chory jestem a idę jutro żeby właśnie to z głowy mieć
Odpisz