Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2020, 19:04

ale to przez ten dzien moga sie jeszcze douczyc np i zdax na szosteczke

Avatar Kr4yt

7 lutego 2020, 19:25

99% uczniów którzy się nie uczyli i tak się nie nauczą :p

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2020, 20:36

@Kr4yt: wymyśliłeś te statystyki

Avatar MineDan

8 lutego 2020, 00:45

@Kr4yt: to jest popularna taktyka
-nie umiem na sprawdzian
-nie przyjdę
-dowiem się jakie były pytania
-ewentualnie się pouczę
-pisanie w drugim terminie

Avatar Polalak

8 lutego 2020, 09:47

@MineDan: i cyk inne pytanka

Avatar MineDan

8 lutego 2020, 11:00

@Polalak: życie

Avatar bxwgmd

8 lutego 2020, 10:06

Ostatnie 2 z angielskiego tak przegapiłem

Avatar Wspanialy_ia

6 lutego 2020, 21:48

Nikt tak nie myśli

Avatar pesteczka13

7 lutego 2020, 18:10

@Wspanialy_ia: Otóż tutaj się mylisz... ja z takimi osobami mam do czynienia każdego dnia w szkole (oczywiście poza dniami ze sprawdzianami).

Avatar Polalak

8 lutego 2020, 09:49

@Wspanialy_ia: przeceniasz ludzi niestety

Avatar Axyui

8 lutego 2020, 07:17

Mnie ominął kiedyś sprawdzian z historii, więc na koniec miałem cztery a nie trzy.

Avatar MemeMaster28

7 lutego 2020, 20:55

U mnie kiedyś 6 osób zwolniło się z powodu różnych bólów a 8 innych wcale nie przyszło a później byli pytani z 3 lekcji na których ich nie było i jeszcze z całego sprawdzianu

Avatar michaolekYT

7 lutego 2020, 19:30

U mnie pani od matematyki i fizyki robią trudniejsze sprawdziany dla tych którzy nie byli

Avatar polski_skoczek

7 lutego 2020, 18:37

U mnie na kilku przedmiotach jak się pisze w pierwszym terminie to ma się bonus np. 10 min z zeszytem

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

6 lutego 2020, 19:19

Pamietam, że jak połowa klasy nie przyszła do szkoły tylko dlatego, że miał być sprawdzian to nauczycielka przełożyła go na nastęny tydzień

Avatar Avamq

7 lutego 2020, 18:15

@BardzoOryginalnaNazwa: U mnie było podobnie, tylko zamiast go przełorzyć, nauczyciel siedział cały czas przy biurku i się ,,zajmował'' swoimi sprawami, a my rzecz jasna mogliśmy ściągać. Natomiast w następnym tygodniu jak reszta którą ominął ów sprawdzian przyszła, to nauczyciel kazał wszystkim posiadać z przodu i wszystkich pilnował, żeby nikt o ściąganiu nie myślał, a jako że to był sprawdzian z matematyki to większość tej grupy dostała jeden. :)

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

7 lutego 2020, 18:17

@Avamq: U mnie jeszcze jak pani przełożyła ten sprawdzian to pytała się w pierwszym terminie kto chcę go pisać. I jakis typo się zgłosił. Ale i tak musiał tydzień później napisać znowu.
Je**ny za obydwoma razami dostał 1, więc pani zabroniła mi pisać poprawy sporo już 2 razy pisal xD

Avatar Ravin

7 lutego 2020, 18:21

@BardzoOryginalnaNazwa: U mnie pan dla tych co nie byli w dzień sprawdzianu robił sprawdzian z pytaniami otwartymi a ci co byli mieli A,B,C.

Avatar DeMajkel

6 lutego 2020, 19:18

Ja tak w zeszłym roku zaspalem na 2 sprawdziany z matmy, miałem wpisane nb które były ignorowane przy wystawianiu ocen

Avatar Gateusz

6 lutego 2020, 19:07

Ja chory jestem a idę jutro żeby właśnie to z głowy mieć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar patrolowy__
Dodane przez: patrolowy__

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Mało znany szczegół

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka