Wy naprawdę mnie kochacie! EDIT: 201 LIKE!!!!1111jedenjeden
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Papierowa szkoła posting
Co to takiego?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2023, 11:37
To jəzd alfred!11!!¥ like = wjeg alfreda!11+!!!! Ile lattt ma alfreddd?????????¿¿?????
Odpisz
10 lutego 2020, 20:35
Zauważyłem, że tego typu komentarze występują między innymi pod piosenkami pato-raperów i tym podobnych (nie słucham osobiście, ale często sprawdzam sobie dla samego przesłuchania)
Odpisz
6 kwietnia 2022, 12:47
@LiftUp3856: wszędzie gdzie oglądają dzieci tak jest
Odpisz
6 kwietnia 2022, 12:48
@LiftUp3856: chciaż niektórzy są już starsi to muszą mieć niezłą wyj*bkę w mózgu żeby pisać tekst 999999 razy powtarzany, chyba że nie widzieli tylu kom.
Odpisz
6 lipca 2020, 09:38
• dasz suba, oddam 10 subów do 7 dni
• OMG LUDZIE TO mój RZYCIOWY REKORD!1!!1!1! OMG LUDZIE 3 LIKE OMG 😝😋😃😂🤣😗😚☺️😊🤩🙂🙃😉😋😝😝🤪😜😏😏😌💩💩💩💩🙈🙈🙈🙊🙊🙊😎😎😎😎😺😺
• o mam lajka, ale czemu jest niebieski
• 69% (...) 30,99% (...) 0,99% ten kom
•
Odpisz
6 lipca 2020, 09:39
@Plastikowy_pulpet: • Lubisz (.....)?
Like- tak
Kom- nie
Odpisz
19 października 2020, 19:20
@Plastikowy_pulpet: szczerze to komentarze na YT to jeden wielki toksyczny i śmieciowy spam, ale na jeja by wszystkich odrazu zjechali, kilka razy ludzie pisali takie komy jak na YT widziałem i mieli po 60 czerwonych, bo jejacy się nie pie**olą
Odpisz
11 lutego 2020, 22:07
"Kto da mi suba dostanie 10 subów ode mnie!"
"Kto da lajka znajdzie jutro 100 zł"
"90% komentarzy (...) 10% (...)"
"Znajdź 3 to będziesz miał szczęście!"
"Rozdaję guziki replay 1 guzik 1 like"
*pisanie komentarza z bardzo długą spacją tylko po to żeby napisać dwa słowa na końcu*
Odpisz
10 lutego 2020, 19:08
•Mam lajka!1!1!1! A nie czemu jest niebieski?????
•Założyłem sie z psem że do końca pikosekundy wbije 100000 subów!!1!1 pomóżcie mordy!
• tylko debile piszom pierwszy
• koty mówiom miał
psy mówiom hał
debile mówiom pierwszy
• EDIT: omg mordeczki serio 100 lajk???
•EDIT: DZIEKI ZA SERCE FRIZ <333
• kto nie idzie do szkoły lajk!1!1
Jak chcecie to piszcie zrobię 2 część
Odpisz
10 lutego 2020, 21:49
@NesquikBoi: Masz do kolekcji
Odpisz
11 lutego 2020, 13:35
@NesquikBoi: masz jeszcze jednego
Odpisz
10 lutego 2020, 21:53
Moje największe osiągnięcie w komentarzach na YT
Atancja time
Odpisz
11 lutego 2020, 10:34
@Axyui: Brawo
Odpisz
11 lutego 2020, 06:38
Lub "Dasz serduszko ? pllliiiss" tylko co ci to serce ku*wa da ?
Odpisz
11 lutego 2020, 03:49
albo ,,na górze róże na dole bieda, dam sobie lajka bo nikt mi nie da"
Odpisz
10 lutego 2020, 19:10
Albo
KtO oGlOndAaa w 2020 like
Kto Idziue do podzstawowiki/technikum like lup komentarz
To jezd stefan ma 0 lat jesli dacje lajka ma 5 lat wjencej
Albo kiedy jakis zagraniczny juptuber nagrywa polską gre
Ou szjet ta gra powstala w Polsce uoh
Ale najgorsze jest to jak pojawi sie jakis youtuber w komentarzach i nagle spam jakby nie mogl ogladac filmow innych tworcow
Uououo ty tutaj
Uo khurrdede co tu robisz bosze niespodziewalem sie ciebie
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2020, 00:23
@Peter_DeStRoYeR: nie zapominaj o tych co nabierają innych na tekst "ej, też macie ten dziwny dźwięk jak dacie komuś like? O.o"
Odpisz
10 lutego 2020, 20:01
"pIErWsZY" jeszcze gorsze.
Odpisz
10 lutego 2020, 19:43
Zawsze daje takim dislajka. To silniejsze ode mnie
Odpisz
7 lutego 2020, 11:30
Według mnie gorsi są ludzie wstawiający co roku komentarz po starą piosenką w stylu: "Kto również ogląda w *tu wstaw obecny rok*"
Odpisz
7 lutego 2020, 17:16
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Pierwszy!
Odpisz
7 lutego 2020, 17:16
@Wilhelm_II_Hohenzollern: pod*
Odpisz
7 lutego 2020, 10:57
A na koniec zmiana komentarza by nikt nie wiedział za co
Odpisz
7 lutego 2020, 11:02
to jest przebłysk geniuszu zła a nie głupoty
Odpisz
7 lutego 2020, 11:03
głupi ludzie też mają złe pomysły
Odpisz
7 lutego 2020, 11:04
Ej, szatan dzwonił, mówił, że się Ciebie boi
Odpisz
7 lutego 2020, 11:05
@CupOfWater: To już wiem i kilka osób też wiw
Odpisz
7 lutego 2020, 14:33
spoko ja tak zrobilam
Odpisz
7 lutego 2020, 15:03
jak ?
Odpisz
7 lutego 2020, 15:51
edytowalam komentarz
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2020, 12:52
OMG czy dostanę mój pierwszy like?
Edit 1 OMG 0 like kocham was
Odpisz
7 lutego 2020, 10:58
omg zero lików
Odpisz