@DMCJCD: Według mnie WT jest o niebo lepszy, głównie z powodu realistycznego modelu uszkodzeń i brak takiego bullshitu jak lepsze działo które trzeba odblokować
@MrRolan: Ja kupiłem artę M12, UDES-a niszczyciela VIII tier i S Conq, wydałem 10mln na dzień przed czarnym rynkiem.... Oczywiście musiałem sprzedać 4 dyszki i wszystkie inne czołgi prócz premek, ale się odkupi po linii frontu bo premki to ósemki :) Jakoś to będzie, po industrializacji mają być kochane dywizje na których zarobiłem ostatnio 10'000 obligacji i kupiłem czołg ze sklepu za nie :D Teraz z Godzillą, progetto i odkupionym S Conq pójdzie jak po maśle, może będzie brązowa liga
Komentarze
Odśwież1 maja 2021, 20:39
To dlatego ma tak siłę ognia.
Odpisz
1 marca 2021, 18:59
lod00wencja zyska nową ksywkę
Odpisz
11 lutego 2020, 09:50
Ja gram w War Thunder i ten pojazd na realistycznych to złoto
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2020, 15:20
@Szypkirzuuf: jest w war thunderze fv 4005?
Odpisz
11 lutego 2020, 15:31
@xXkuba22Xx: Jest
Odpisz
12 lutego 2020, 08:22
@xXkuba22Xx: jasne
Odpisz
12 lutego 2020, 14:08
@DMCJCD: muszę se wrócić do tej gry chyba...
Odpisz
13 lutego 2020, 07:54
@xXkuba22Xx: Ja powoli odchodzę od WOT widząc co się tam dzieje i jak WG leci tylko na $$$. Wydaje mi się, że War Thunder jest lepszy.
Odpisz
13 lutego 2020, 07:59
@DMCJCD: Według mnie WT jest o niebo lepszy, głównie z powodu realistycznego modelu uszkodzeń i brak takiego bullshitu jak lepsze działo które trzeba odblokować
Odpisz
11 lutego 2020, 22:42
Ja: Widzę tego mema
Moja głowa: SOOM BADI ŁOS TU DI DE ŁORLD
Odpisz
11 lutego 2020, 16:33
Bishop?
Odpisz
11 lutego 2020, 17:09
@Maly_modelarz15: Wygląda ci to na artylerię?
To jest lodówka
Odpisz
11 lutego 2020, 18:34
@BobakBobak: w sumie tył podobny
Odpisz
11 lutego 2020, 12:08
Somebody once told me
Odpisz
9 lutego 2020, 15:56
Oo kto gra w wota?
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2020, 17:11
@Dzbaniak: ja jednak zrobiłem sobie chwilową przerwę a dycha to na 60tp lecz na 25 to stanołem
Odpisz
11 lutego 2020, 08:02
@Dzbaniak: ja gram, tylko że na konsoli
Odpisz
11 lutego 2020, 08:39
@Dzbaniak: ja gram sporo
Odpisz
11 lutego 2020, 08:49
@Dzbaniak: ja
Odpisz
11 lutego 2020, 08:59
@Dzbaniak: jo, otwarty na plutony na każdym tierze
Odpisz
11 lutego 2020, 09:08
@Dzbaniak: ja gram mam type 4 heavy i mam nadzieję że do kńca miesiąca będe miał moją pierwszą dychę czyli type 5 heavy
Odpisz
9 lutego 2020, 13:47
Do niedawna to była lodówka, w takim obrocie spraw to jest wychodek xD
Odpisz
9 lutego 2020, 13:48
@Towarzysz777: OP-ie muszę się pochwalić komuś, kupiłem wczoraj Godzillę z ryneczku, lodówki kończę na 1 strzał :)
Odpisz
9 lutego 2020, 15:05
@Towarzysz777: je**niutki, ja wydałem kredki na BC 25 t oraz KV-3, VII ht fransucki a także na moduły a dwa dni później były informacje na temat rynku
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2020, 00:39
@MrRolan: Ja kupiłem artę M12, UDES-a niszczyciela VIII tier i S Conq, wydałem 10mln na dzień przed czarnym rynkiem.... Oczywiście musiałem sprzedać 4 dyszki i wszystkie inne czołgi prócz premek, ale się odkupi po linii frontu bo premki to ósemki :) Jakoś to będzie, po industrializacji mają być kochane dywizje na których zarobiłem ostatnio 10'000 obligacji i kupiłem czołg ze sklepu za nie :D Teraz z Godzillą, progetto i odkupionym S Conq pójdzie jak po maśle, może będzie brązowa liga
Odpisz
9 lutego 2020, 15:29
S H R E K O W A L O D Ó W A
Odpisz
9 lutego 2020, 14:13
Shrek sra do tej lodówy i dlatego taki dmg
Odpisz
9 lutego 2020, 13:40
PanzerShrek
Odpisz
9 lutego 2020, 14:00
@KufelMleka: PanzerShreig
Odpisz