Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2020, 11:01
A później placki ziemniaczane albo kopytka
Odpisz
12 lutego 2020, 09:51
Ja tam bym mógł ziemniaczki cały dzień konsumować jakby były dobrze zrobione
Odpisz
12 lutego 2020, 08:56
A ja muszę jeść ziemniaki, bo to węglowodany
Odpisz
9 lutego 2020, 18:48
Może uznacie mnie za dziwnego ale osobiście wolę te słodziutkie ziemniaczki od tłustych mielonych
Odpisz
12 lutego 2020, 08:56
@kola3492: Ja w ogólę nie lubię mielonych
Odpisz
12 lutego 2020, 08:48
Nie lubię ziemniaków.
Odpisz
9 lutego 2020, 14:53
To jaki jest sens gotowania ziemniaków skoro się ich nie je?
Odpisz
9 lutego 2020, 15:37
@Polish_Soldier: tradycja
Odpisz
9 lutego 2020, 15:31
Zjedz wszystko:
Odpisz
9 lutego 2020, 14:52
Nigdy nie rozumiałem czemu akurat tak
Odpisz
9 lutego 2020, 15:09
@bobrzej06: Ponieważ mięsko ma więcej wartości odżywczych.
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2020, 01:31
@Vignette: Ziemniaki zawsze były tylko do zapychania żołądka, odkąd je przywieziono z Ameryki były po to, by się najeść niskim kosztem, a nie doznać kulinarnych rozkoszy, teraz jest trochę lepiej, ale wciąż masełko, sól i koperek (i to w przypadku młodych) du*y nie urywają... #TeamMiesko
Odpisz
10 lutego 2020, 06:26
@Towarzysz777: ja zawsze miałem problem że lubiłem ziemniaki razem z mięsem Ale nie osobno A babcia mi zawsze kazała dojadać
Odpisz
12 lutego 2020, 08:07
@bobrzej06: Właściwie to patrząc z perspektywy babci, która żyje na emeryturze, która jest dość hm niska.
To babci bardziej zależy na tym żeby po prostu mięso się nie zmarnowało. Nie mówię że wnuka w tyłku maja czy coś ale jakby ziemniaki byłyby drogie to by mówiły na odwrót. I już by znalazły wartości odżywcze w nich.
Odpisz