Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NorweskiKogut

12 lutego 2020, 11:01

A później placki ziemniaczane albo kopytka

Avatar Marequel

12 lutego 2020, 09:51

Ja tam bym mógł ziemniaczki cały dzień konsumować jakby były dobrze zrobione

Avatar aigorpl5555

12 lutego 2020, 08:56

A ja muszę jeść ziemniaki, bo to węglowodany

Avatar kola3492

9 lutego 2020, 18:48

Może uznacie mnie za dziwnego ale osobiście wolę te słodziutkie ziemniaczki od tłustych mielonych

Avatar Avamq

12 lutego 2020, 08:56

@kola3492: Ja w ogólę nie lubię mielonych

Avatar MajnkraftAlusiek

12 lutego 2020, 08:48

Nie lubię ziemniaków.

Avatar Polish_Soldier

9 lutego 2020, 14:53

To jaki jest sens gotowania ziemniaków skoro się ich nie je?

Avatar ChoryGrzyb

9 lutego 2020, 15:37

@Polish_Soldier: tradycja

Avatar
Marowak12

9 lutego 2020, 15:31

Zjedz wszystko:

Avatar bobrzej06

9 lutego 2020, 14:52

Nigdy nie rozumiałem czemu akurat tak

Avatar Vignette

9 lutego 2020, 15:09

@bobrzej06: Ponieważ mięsko ma więcej wartości odżywczych.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 10 lutego 2020, 01:31

@Vignette: Ziemniaki zawsze były tylko do zapychania żołądka, odkąd je przywieziono z Ameryki były po to, by się najeść niskim kosztem, a nie doznać kulinarnych rozkoszy, teraz jest trochę lepiej, ale wciąż masełko, sól i koperek (i to w przypadku młodych) du*y nie urywają... #TeamMiesko

Avatar bobrzej06

10 lutego 2020, 06:26

@Towarzysz777: ja zawsze miałem problem że lubiłem ziemniaki razem z mięsem Ale nie osobno A babcia mi zawsze kazała dojadać

Avatar Lekki69

12 lutego 2020, 08:07

@bobrzej06: Właściwie to patrząc z perspektywy babci, która żyje na emeryturze, która jest dość hm niska.
To babci bardziej zależy na tym żeby po prostu mięso się nie zmarnowało. Nie mówię że wnuka w tyłku maja czy coś ale jakby ziemniaki byłyby drogie to by mówiły na odwrót. I już by znalazły wartości odżywcze w nich.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DaredevilPL
Dodane przez: DaredevilPL

Niezniszczalne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka