Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2020, 14:40

Ach tak COPPA

Avatar LubieKruka636

4 marca 2020, 06:39

nie ugarszaj sprawy bo się martwimy o nasz content

Avatar dziwny_pan_z_jeja

11 lutego 2020, 14:14

Nie moge dodać do lubianych filmów piosenki z Alladyna bo jest ustawiona dla dzieci
Komentarze wyciąć rozumiem ale po co łapki?

Avatar Sergiusz1234

11 lutego 2020, 14:15

@dziwny_pan_z_jeja: zapytaj się gości co nigdy nie mieli telefonu w rękach I to ustanowili

Avatar Domkri

13 lutego 2020, 23:51

@dziwny_pan_z_jeja: ta ustawa obejmuje prywatność dzieci, i lsam nie rozumiem czmu filmy i twórcy dostają po dupie, to konta użytkowników powinny być do tego przystosowane ale nie, yt i jego syndrom braku konkurencji (czyta: ludzie yt z braku przymusu nie czują obowiązku spinania się aby było dobrze, bo nie ma konkurencji więc poco, GB ma to samo)

Avatar Domkri

14 lutego 2020, 01:04

@Domkri: i FB* ma to samo

Avatar LubieKruka636

4 marca 2020, 06:38

@dziwny_pan_z_jeja: no da się akurat zapisać na playlistę tym trikiem: https://youtu.be/cFBeJQew3F0
Też to robię gdy nie mogę xD

Avatar
Introwertyk9

11 lutego 2020, 16:03

Słuchałem chymnu zsrr

Wyskoczyło to samo okienko

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2020, 19:40

hymn ZSRR... Polecam

Avatar
Introwertyk9

13 lutego 2020, 22:23

Melodia dla moich uszu
Swoją drogą, znam już 2/3 tekstu

Avatar Tamron

13 lutego 2020, 23:27

w ten sposób zacząłem uczyć się rosyjskiego, znam już kilka pieśni na pamięć

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2020, 11:35

@Tamron: Rosyjskiego najłatwiej nauczyć się z Counter-Strike.

Avatar MatkaBoskaSowiecka

14 lutego 2020, 15:45

Mi to okienko wyskoczyło,gdy oglądałam przeróbkę [dość wulgarną w sumie] odcinka Sąsiadów. Co ciekawe przed wprowadzeniem coppy ten sam odcinek został przez Youtuba uznany za nieodpowiedni i nałożono na niego ograniczenie wiekowe. I to ograniczenie wiekowe po coppie nie przestało obowiązywać. Czyli film jest jednocześnie nie dla dzieci i dla dzieci

Avatar LubieKruka636

4 marca 2020, 06:37

Naprawdę? Jak może takie coś komunistyczne być dla dzieci? Widziałam też kreskówki dla dorosłych oznaczone jako "Dla dzieci" xD

Avatar LubieKruka636

4 marca 2020, 06:36

Raz jak chciałam posłuchać mojej ulubionej muzy z Magic Records... (w sumie jest przeznaczona NIE DLA DZIECI), tu....
TO SAMO (czyli ten zablokowany miniodtwarzacz)!!! Komentarze wyłączone, nie da się zapisać na playlistę i to się dzieje z każdą piosenką na tym kanale i dlatego słucham "Topiców" (myślę, że to wszystko przez taki content jak Mini Disco lub zapomnieli zaznaczyć to jako "Nie dla dzieci")

Avatar kokomando

13 lutego 2020, 21:02

Bardziej sie tego systemu skopać nie dało. Oglądałem ostatnio jakieś pato przeróbki kreskówek no i oczywiście komentarze wyłączone NO BO TO DLA DZIECI!!11

Avatar Domkri

13 lutego 2020, 23:48

@kokomando: ta uatwa obejmuje PRYWATNOŚĆ dzieci, i oczywiście yt nie zaczęło od konto użytkowników tylko pojechali po twórcach którzy mają najmniej do tego

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2020, 14:44

@Domkri: No dobra tylko co ma ustawa i prywatności dzieci do minimalizowania filmiku?

Avatar Domkri

14 lutego 2020, 16:00

też nie rozumiem

Avatar Xentez

14 lutego 2020, 15:48

A propo miniodtwarzacza: youtube chyba wszystko, co animowane rysunkowo uważa za przeznaczone ddla dzieci. Tydzień temu oglądałem pewną raczej nie dla dzieci kreskówkę i to właśnie mi się wyświetliło.

Avatar Sergiusz1234

11 lutego 2020, 14:14

Bo dziecek nie potrafi słyszeć jak coś ma mały ekran

Avatar
LastCloneTrooper

11 lutego 2020, 14:18

komentarz obrazkowy

Avatar WielkiSpod

11 lutego 2020, 14:30

@Sergiusz1234: A jak parkujesz to nie ściszasz radia, by lepiej widzieć?

Avatar Sergiusz1234

11 lutego 2020, 14:55

@WielkiSpod: nie mam auta, szach I mat

Avatar conect12345

14 lutego 2020, 00:25

@WielkiSpod: WielkiSpod
Nie by lepiej widzieć tylko by się skupić

Avatar
Somsiad

11 lutego 2020, 14:22

Bo dziecior dostanie oczopląsu i spięcia w mózgu, dednie sobie i możesz się już pożegnać z 500+

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Lekko nie będzie

Północne Węgry

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka