Andrzejek?! Kopę lat! Rączki do tyłu i pogadamy w furgonetce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie znoszę kleszczy
Powodzenia
Równi i równiejsi
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2020, 08:17
Eee.. Więc który z was to Wiesiek?
Odpisz
14 lutego 2020, 17:22
Możesz umrzeć Bohaterem, albo widzieć jak zamieniasz się w Złoczyńcę
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2020, 18:52
~Harvey „Two-Face“ Dent
Odpisz
11 lutego 2020, 15:16
Szczerze mówiąc nie wiem jak ta sprawa wygląda ale podejrzewam że PiS sobie wstawił swoich ludzi i chce po prostu kogoś upie**olić bo "oni są inni" ale to mogą być tylko moje fanaberie wynikające z faktu że robią tak w wielu innych instytucjach.
Odpisz
11 lutego 2020, 18:31
mi się wydaje że wraz z postępem czasu korupcja powoli maleje więc jest spora szansa, że ci już po służbie faktycznie sporo odpi***alali i nowi albo chcą sobie ustawić reżim albo idą po sprawiedliwość w co wątpię
Odpisz
11 lutego 2020, 15:06
Odpisz