Nie ruszamy go, jest zbyt potężny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Dwa oblicza
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Hobby dla faceta
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2020, 11:54
Daj ktoś szablon
Odpisz
15 lutego 2020, 16:04
Ciemność jest także twoim sprzymierzeńcem
Odpisz
15 lutego 2020, 15:56
Ja akurat nie zapalam nawet świateł jak idę o trzeciej po jakieś jedzonko z piwnicy, bo nie chcę rodziny budzić. Na szczęście znam dom na tyle dobrze, że mogę się spokojnie przemieszczać po ciemku.
Odpisz
15 lutego 2020, 15:49
Ja nie mam kondycji żeby uciekać
Odpisz
15 lutego 2020, 15:09
Memy z wrestlerami są najlepsze
Odpisz
15 lutego 2020, 15:31
@rozwalgo: no, ale akurat do Undertakera pasuje to, że nie ucieka. W sumie to Deadman...
Odpisz
15 lutego 2020, 14:46
Admin zmienił tytuł? Jeśli tak, to znaczy, że jest demonem, bo napisał „my”.
Odpisz
15 lutego 2020, 14:32
Ja nie uciekam, bo mogę przez przypadek nadepnąć na ogon pieska, a wtedy to ja bym była najgorszym potworem
Odpisz
15 lutego 2020, 14:10
Hmmm... O co kaman?
Odpisz
15 lutego 2020, 14:12
@splashradek: Że tylko legendy nie uciekają przed potworami po zgaszeniu światła
Odpisz
15 lutego 2020, 14:16
@NaiNeko27: właśnie się dowiedziałem, że I Am Legend.
Odpisz
15 lutego 2020, 14:28
@NaiNeko27: Spokojnie, gdy się jest dorosłym to się nawet nie chce uciekać przed potworami po zgaszeniu światła
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2020, 14:11
Da ktoś szablon?
Odpisz
15 lutego 2020, 14:20
@Alfredzio: proszę. W internetach nazywają go "Undertaker Entering Arena".
Odpisz
15 lutego 2020, 14:23
@elementiro: dzięki
Odpisz