Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Dio__

4 marca 2020, 13:52

Znaczy biedronka i tak jest dosyć tania w porównaniu do takiego kerfura. Ale nie róbmy kursy z logiki, ceny rosną i póki PiS nie przestanie rządzić to będą rosnąć

Avatar SatsumaHayato

4 marca 2020, 16:55

W takim razie kto powinien twoim zdaniem rzadzic? (To nie atak, prosze mnie takze nie utozsamiac z PiS, najzwyklej w swiecie chce poznac twoja opinie)

Avatar
Dio__

Edytowano - 5 marca 2020, 07:11

@SatsumaHayato: e tam atak, pytanie jak każde inne. Jestem wolnościowcem, więc raczej wybór w moim wypadku jest prosty. Konfederacja.
A Ty byś chciał, by kto rządził?

Avatar SatsumaHayato

5 marca 2020, 16:03

Z obecnych partii tylko konfederacja, jednakze nie popieram demokracji w zaden sposob, jest nieefektywna i zepsuta.

Avatar
Dio__

5 marca 2020, 22:48

@SatsumaHayato: no jest, co tu dużo mówić...

Avatar krysztal

4 marca 2020, 19:25

O, Milówka. Wychowywałem się niedaleko

Stamtąd wywodzą się też bracia Pi**dolec, jak ja ich ku*wa nienawidzę

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 14 lutego 2020, 12:50

Jajek jest więcej, a olej jest inny, ale w sumie reszta się zgadza. No i co ma to przedstawiać, kiedyś było taniej i wychodziło więcej, a dziś drożej a i tak rabat dadzą i jest taniej. Tylko ceny produktów są inne... Przede wszystkim zobaczyć różnicę można na mleku kartonowym 3,2%, które przez cały czas miało stałą cenę 2zł - 2,10, max 2,30zł, a teraz 2,35zł - 2,70zł. Ale właśnie po to, by tak czy siak wychodziło taniej jest rabat, za co się ceni biedronkę

Avatar baarts

4 marca 2020, 09:31

@Towarzysz777: Z ch*ja spadłeś, z czego ten rabat?

Avatar Maly_KSIAZE

4 marca 2020, 17:24

@Towarzysz777: czekaj.. jak jajek więcej?? od kiedy 30 jest większe od 25+5??
a rabat ktoś dostał.. za co??
lewy paragon fiskalny, a lewy niefiskalny-czaisz??

Avatar DeadExtreme

4 marca 2020, 08:45

Fake.
Na paragonie z 2020r. Jest napisane płatność gotówką 29,99. Nikt nie daje tak wyliczonej kwoty.

Avatar Lekki69

4 marca 2020, 08:50

@DeadExtreme: mohery... Mohery

Avatar Davrel

4 marca 2020, 17:17

@DeadExtreme: ja daję tak czasami, dzięki czemu kasjerki w pobliskim sklepie mnie kochają

Avatar Maly_KSIAZE

4 marca 2020, 17:22

@DeadExtreme: pracując na kasie nie raz i nie dwa wciskałem "płatność gotówką" i nie wpisując kwoty automatycznie przyjmuje, że została dokonana płatność wyliczoną kwotą, podawanie kwoty jaka została wpłacona rzeczywiście powoduje jedynie wyświetlenie się na ekranie kwoty reszty jaką należy wydać.. a jak liczysz sam to niczego nie zmienia.. ja bym się raczej przyczepił, że paragon z lewej jest fiskalny, a z prawej niefiskalny (z niefiskalnym zrobisz co zechcesz i nabijesz co zechcesz, w tym rabat, który nikomu nie przysługuje i jest tylko chwytem marketingowym)

pzdr

Avatar RayGuy_Player

4 marca 2020, 08:10

Dlaczego tak właściwie biedronka zrobiła tą reklamę, świadoma tego, jak łatwo można dostrzec taką bzdurę?

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2020, 08:58

@RayGuy_Player: Bo mohery tego nie zauważą i będą kupować w Biedronce

Avatar Aleonka18

4 marca 2020, 11:10

@RayGuy_Player: to przez wypowiedź Dudła

Avatar BetonowyMur

4 marca 2020, 09:13

Teraz potwierdzili u nas spie**olonowirusa, to ludzie zaczynają odku*wiac i robić zapasy XDD
niedługo w sklepach będzie jak za prl, będzie tylko ocet na półkach

Avatar bzogo23

4 marca 2020, 08:49

Avatar Hantick360

4 marca 2020, 08:42

Ile to było w poczekalni? Tydzień? Z 100 strzałek w górę...

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2020, 12:55

Są tak też różne produkty

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 14 lutego 2020, 13:05

Ale ogółem reszta która się zgadza jest widocznie (pojedynczo, bez rabatu) droższa :p Rabat dobra rzecz

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2020, 13:15

@Towarzysz777: Chleb tyle samo, a jak dodasz rabat na chleb to muszą Ci dać 10 złoty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Rel

Cóż za brak szacunku

Hobby dla faceta

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka