Może to jakiś błąd, ale na moich paragonach nie ma rabatów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Rel
Cóż za brak szacunku
Hobby dla faceta
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2020, 13:52
Znaczy biedronka i tak jest dosyć tania w porównaniu do takiego kerfura. Ale nie róbmy kursy z logiki, ceny rosną i póki PiS nie przestanie rządzić to będą rosnąć
Odpisz
4 marca 2020, 16:55
W takim razie kto powinien twoim zdaniem rzadzic? (To nie atak, prosze mnie takze nie utozsamiac z PiS, najzwyklej w swiecie chce poznac twoja opinie)
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2020, 07:11
@SatsumaHayato: e tam atak, pytanie jak każde inne. Jestem wolnościowcem, więc raczej wybór w moim wypadku jest prosty. Konfederacja.
A Ty byś chciał, by kto rządził?
Odpisz
5 marca 2020, 16:03
Z obecnych partii tylko konfederacja, jednakze nie popieram demokracji w zaden sposob, jest nieefektywna i zepsuta.
Odpisz
5 marca 2020, 22:48
@SatsumaHayato: no jest, co tu dużo mówić...
Odpisz
4 marca 2020, 19:25
O, Milówka. Wychowywałem się niedaleko
Stamtąd wywodzą się też bracia Pi**dolec, jak ja ich ku*wa nienawidzę
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2020, 12:50
Jajek jest więcej, a olej jest inny, ale w sumie reszta się zgadza. No i co ma to przedstawiać, kiedyś było taniej i wychodziło więcej, a dziś drożej a i tak rabat dadzą i jest taniej. Tylko ceny produktów są inne... Przede wszystkim zobaczyć różnicę można na mleku kartonowym 3,2%, które przez cały czas miało stałą cenę 2zł - 2,10, max 2,30zł, a teraz 2,35zł - 2,70zł. Ale właśnie po to, by tak czy siak wychodziło taniej jest rabat, za co się ceni biedronkę
Odpisz
4 marca 2020, 09:31
@Towarzysz777: Z ch*ja spadłeś, z czego ten rabat?
Odpisz
4 marca 2020, 17:24
@Towarzysz777: czekaj.. jak jajek więcej?? od kiedy 30 jest większe od 25+5??
a rabat ktoś dostał.. za co??
lewy paragon fiskalny, a lewy niefiskalny-czaisz??
Odpisz
4 marca 2020, 08:45
Fake.
Na paragonie z 2020r. Jest napisane płatność gotówką 29,99. Nikt nie daje tak wyliczonej kwoty.
Odpisz
4 marca 2020, 08:50
@DeadExtreme: mohery... Mohery
Odpisz
4 marca 2020, 17:17
@DeadExtreme: ja daję tak czasami, dzięki czemu kasjerki w pobliskim sklepie mnie kochają
Odpisz
4 marca 2020, 17:22
@DeadExtreme: pracując na kasie nie raz i nie dwa wciskałem "płatność gotówką" i nie wpisując kwoty automatycznie przyjmuje, że została dokonana płatność wyliczoną kwotą, podawanie kwoty jaka została wpłacona rzeczywiście powoduje jedynie wyświetlenie się na ekranie kwoty reszty jaką należy wydać.. a jak liczysz sam to niczego nie zmienia.. ja bym się raczej przyczepił, że paragon z lewej jest fiskalny, a z prawej niefiskalny (z niefiskalnym zrobisz co zechcesz i nabijesz co zechcesz, w tym rabat, który nikomu nie przysługuje i jest tylko chwytem marketingowym)
pzdr
Odpisz
4 marca 2020, 08:10
Dlaczego tak właściwie biedronka zrobiła tą reklamę, świadoma tego, jak łatwo można dostrzec taką bzdurę?
Odpisz
4 marca 2020, 08:58
@RayGuy_Player: Bo mohery tego nie zauważą i będą kupować w Biedronce
Odpisz
4 marca 2020, 11:10
@RayGuy_Player: to przez wypowiedź Dudła
Odpisz
4 marca 2020, 09:13
Teraz potwierdzili u nas spie**olonowirusa, to ludzie zaczynają odku*wiac i robić zapasy XDD
niedługo w sklepach będzie jak za prl, będzie tylko ocet na półkach
Odpisz
4 marca 2020, 08:49
Odpisz
4 marca 2020, 08:42
Ile to było w poczekalni? Tydzień? Z 100 strzałek w górę...
Odpisz
14 lutego 2020, 12:55
Są tak też różne produkty
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2020, 13:05
Ale ogółem reszta która się zgadza jest widocznie (pojedynczo, bez rabatu) droższa :p Rabat dobra rzecz
Odpisz
14 lutego 2020, 13:15
@Towarzysz777: Chleb tyle samo, a jak dodasz rabat na chleb to muszą Ci dać 10 złoty
Odpisz