Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
A, okej
To musiało być męczące
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 marca 2020, 15:32
Bez przesady... Ten Diego wcale nie jest taki zły. Według mnie jest to bardzo dobre odwzorowanie go (w HD)... Poza tym wszyscy się prują do tego remake'u co jest totalną beznadzieją.
Odpisz
28 lutego 2020, 09:39
Ciekawi mnie ten remake
Dałam radę przeżyć Arcanię, więc chyba jestem gotowa
Odpisz
4 marca 2020, 08:09
@Myszkapl: cytując mojego ulub yt-bera. "Hiszpański Alvaro dobrze wyglada"
Odpisz
28 lutego 2020, 15:50
Za Gomeza !
Odpisz
28 lutego 2020, 08:27
Diego wyklęty, w HD zaklęty.
Odpisz