Komu płacisz za Twój T-shirt?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2013, 17:14
Kto kupuje koszulkę za 70zł?
Za taką cenę, to ja kupuję kurtkę zimową.
Odpisz
1 października 2013, 19:28
!69!zł,50gr... po jaki ku*wa ch*j mamy te je*ane grosiki?????? więcej kosztuje ich wytworzenie niż wartość.
Odpisz
29 września 2013, 12:42
Szkoda, że napisy na dole nie są wyraźne i nie da się przeczytać :(
Odpisz
29 września 2013, 14:36
75% odzieży produkuje się w krajach rozwijających się, przede wszystkim w Azji, gdzie zatrudnionych jest ponad sto milionów pracowników. Ich prawa są zamierzenie (nie mam pewności) łamane.
Pracownicy fabryk odzieżowych pracują ok. 80 godzin tygodniowo, generalnie są to młode dziewczęta w wieku 16-25 lat.
Do wyprodukowania 1 koszulki potrzeba aż do 2 tys. litrów wody.
Pomimo, że bawełnę uprawia się na zaledwie 2,5% ziemi uprawnej świata, na jej uprawy przypada 12% światowego zużycie pestycydów i 25% środków owadobójczych.
(Następnych nie rozczytam :| )
Odpisz
1 października 2013, 16:37
@Konstanty_ma_bana:
75% odzieży produkuje się w krajach rozwijających się, przede wszystkim w Azji, gdzie zatrudnionych jest ponad sto milionów pracowników. Ich prawa są ustawicznie łamane.
Pracownicy fabryk odzieżowych pracują do 80 godzin tygodniowo, głównie są to młode dziewczęta w wieku 16-25 lat.
Do wyprodukowania 1 koszulki potrzeba aż do 7 tys. litrów wody.
Pomimo, że bawełnę uprawia się na zaledwie 2,5% ziemi uprawnej świata, na jej uprawy przypada 11% światowego zużycie pestycydów i 25% środków owadobójczych (insektycydów).
Aby z surowej bawełny uszyć odzież, poddaje się ją serii różnych zabiegów, podczas których stosuje się co najmniej 8000 różnych środków chemicznych.
1 kropla Aldicarbu, drugiego najczęściej wykorzystywanego w produkcji bawełny pestycydu, po przedostaniu się przez skórę do organizmu ludzkiego, może zabić dorosłego człowieka.
P.S. I co? Teraz mam nagle zacząć chodzić nago? :P
Odpisz
1 października 2013, 17:41
nie możecie przeczytać?Ja z 2 metrów spokojnie przeczytałem!
A co do obrazka: no to co?W czymś chodzić musimy a po za tym istnieją jeszcze koszulki z poliestru który jest znacznie tańszy i wygodniejszy!
Odpisz
1 października 2013, 17:33
To co? Na wzór Adama i Ewy mamy chodzić nago, czy przepasani liśćmi?
Odpisz
29 września 2013, 18:57
No i prawda taka koszulka powinna kosztować 12 zł
Odpisz