memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 listopada 2017, 11:06
Piękny kraj
Odpisz
1 października 2013, 16:16
Haha same morsy można powiedzieć. Ja chodziłam w grubej kurtce, a oni na spodenkach i koszulkach i jak na debilkę na mnie patrzyli :DD Dziwnie się czułam
1 października 2013, 22:03
To ja się chyba tam przeprowadzę, bo mi zawsze jest bardzo ciepło ;d
2 października 2013, 08:50
@Jacusiek: Na koszulce i w spodenkach chodziłbyś po mieście gdy pada śnieg? W środku zimy zaznaczam xD
4 października 2013, 21:17
Czasami chodzę w koszulce nawet jak inni w kurtkach chodzą xD
Edytowano - 1 października 2013, 16:49
Aż mi się zimniej zrobiło, brrrr... Ja bym tak nie mogła :/
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 listopada 2017, 11:06
Piękny kraj
Odpisz
1 października 2013, 16:16
Haha same morsy można powiedzieć. Ja chodziłam w grubej kurtce, a oni na spodenkach i koszulkach i jak na debilkę na mnie patrzyli :DD Dziwnie się czułam
Odpisz
1 października 2013, 22:03
To ja się chyba tam przeprowadzę, bo mi zawsze jest bardzo ciepło ;d
Odpisz
2 października 2013, 08:50
@Jacusiek: Na koszulce i w spodenkach chodziłbyś po mieście gdy pada śnieg? W środku zimy zaznaczam xD
Odpisz
4 października 2013, 21:17
Czasami chodzę w koszulce nawet jak inni w kurtkach chodzą xD
Odpisz
Edytowano - 1 października 2013, 16:49
Aż mi się zimniej zrobiło, brrrr... Ja bym tak nie mogła :/
Odpisz