memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 19 lutego 2020, 13:52
Przebijesz ?
Odpisz
24 lutego 2020, 10:14
@Nokia_701: jesteś przebity jakby co nie jestem Opem
15 lutego 2020, 16:11
2 watermarki, nice
15 lutego 2020, 16:13
@EnderKGunner34: miałem zdjecie z gotowcio i sie 2 zrobily
@EnderKGunner34: gotowców*
15 lutego 2020, 18:40
Komentarze możesz edytiwać
@Denom: *edytować
15 lutego 2020, 20:00
@Denom: w takim razie ja nie umiem
@Denom: ok niewazne juz widze guzik
18 lutego 2020, 20:18
Tak btw, to admin ci poprawił mema i masz jednego watermarka.
18 lutego 2020, 23:49
@EnderKGunner34: o, nie zauwazylem
18 lutego 2020, 23:29
*1 sekunde
15 lutego 2020, 20:36
Mem byłby lepszy gdyby zamiast strzałek w górę były w dół.
15 lutego 2020, 16:18
Nie tylko ty tak masz opie
15 lutego 2020, 16:23
ja dałem 24ty wgóregłos
15 lutego 2020, 16:19
Dałem 25'ty
ja tez takie jestem
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 lutego 2020, 13:52
Przebijesz ?
Odpisz
24 lutego 2020, 10:14
@Nokia_701: jesteś przebity jakby co nie jestem Opem
Odpisz
15 lutego 2020, 16:11
2 watermarki, nice
Odpisz
15 lutego 2020, 16:13
@EnderKGunner34: miałem zdjecie z gotowcio i sie 2 zrobily
Odpisz
15 lutego 2020, 16:13
@EnderKGunner34: gotowców*
Odpisz
15 lutego 2020, 18:40
Komentarze możesz edytiwać
Odpisz
15 lutego 2020, 18:40
@Denom: *edytować
Odpisz
15 lutego 2020, 20:00
@Denom: w takim razie ja nie umiem
Odpisz
15 lutego 2020, 20:00
@Denom: ok niewazne juz widze guzik
Odpisz
18 lutego 2020, 20:18
Tak btw, to admin ci poprawił mema i masz jednego watermarka.
Odpisz
18 lutego 2020, 23:49
@EnderKGunner34: o, nie zauwazylem
Odpisz
18 lutego 2020, 23:29
*1 sekunde
Odpisz
15 lutego 2020, 20:36
Mem byłby lepszy gdyby zamiast strzałek w górę były w dół.
Odpisz
15 lutego 2020, 16:18
Nie tylko ty tak masz opie
Odpisz
15 lutego 2020, 16:23
ja dałem 24ty wgóregłos
Odpisz
15 lutego 2020, 16:19
Dałem 25'ty
Odpisz
15 lutego 2020, 16:18
ja tez takie jestem
Odpisz