Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
To się nie może nie udać
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2020, 15:13
A ja mam blond i słabo widać
*smutny dźwięk*
Odpisz
2 marca 2020, 15:49
@Kangurur28: Za to możesz przeznaczony na golenie przeznaczyć na pakowanie i zostać wikingiem.
Odpisz
2 marca 2020, 21:21
@chupacabra001: czas przeznaczony*
Tak to jest gdy człek pisze z roboty
Odpisz
3 marca 2020, 09:37
@Kangurur28: A jaki kolor oczu?
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2020, 22:53
A można mieć takie wąsy?
Odpisz
16 lutego 2020, 22:56
@Nikodem8378: można,ale najwyżej dostaniesz wpie**ol
Odpisz
2 marca 2020, 15:51
@NightShadePL: Ale nie od narodowców, bo takie wąsy też miał Dmowski
Odpisz
2 marca 2020, 17:57
@chupacabra001: nie
Odpisz
2 marca 2020, 21:18
@Pan_Olek: Tak. Oczywiście że nie 1:1, ale taka była moda wtedy
Odpisz
16 lutego 2020, 22:41
Zdycham z watermarka xD
Odpisz
16 lutego 2020, 22:42
@rozwalgo: to jest najlepsza część mema
Odpisz
2 marca 2020, 14:07
@Damond: Już nie :C
Odpisz
2 marca 2020, 14:35
@rozwalgo: jaki był?
Odpisz
2 marca 2020, 14:57
@rozwalgo: można prosić o wyjasnienie?
Odpisz
2 marca 2020, 14:58
@FluttershyIsNOTaDoormat: .
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2020, 15:06
@FluttershyIsNOTaDoormat: Było to
Odpisz
2 marca 2020, 15:10
@Damond: zamiast tego są zwykłe dwa nasze
Odpisz
2 marca 2020, 16:11
@Damond: no fajnie XD
Odpisz
2 marca 2020, 18:25
Jeszcze jest trzeci
Odpisz
2 marca 2020, 18:46
@Damond: ma ktoś może tego watermarka? Powinno się go dawać do każdego mema
Odpisz
16 lutego 2020, 22:41
o/
Odpisz
16 lutego 2020, 22:42
@starmagedon: To tak z przyzwyczajenia
Odpisz
2 marca 2020, 15:13
@starmagedon: i co oznacza?
Odpisz
2 marca 2020, 15:14
o kreska
Odpisz
2 marca 2020, 15:42
witający się ludzik
Odpisz
2 marca 2020, 15:43
@islamu:
Odpisz
16 lutego 2020, 22:43
Ku*wa takie watermarki Jeja powinno dawać automatycznie.
Odpisz
16 lutego 2020, 23:23
@Kapitalista: Zgadzam się
Odpisz
17 lutego 2020, 09:15
@Gryficowa: ja też
Odpisz
2 marca 2020, 15:05
@Kapitalista: to było złoto
Odpisz
2 marca 2020, 15:11
@Damond: Pewnie jakaś drama by powstała czy coś
Odpisz
2 marca 2020, 14:18
jakie wm były
ominęło mnie to
Odpisz
2 marca 2020, 14:17
Odpisz
2 marca 2020, 14:16
Admin gdzie watermark?
Najlepsza część mema poszła się je**ć.
Odpisz
2 marca 2020, 14:01
Admin: nie dziś, walnę se 2 watermarki.
Odpisz
16 lutego 2020, 22:47
Chyba każdy się tak goli.
Odpisz
16 lutego 2020, 22:56
@MeliPL: kobiety nie
Odpisz
16 lutego 2020, 23:12
@andi12345: kobiety odwrotnie
Odpisz
17 lutego 2020, 00:01
@MeliPL: ja sobie cały wąs zostawiam bo dziwnie bez niego wyglądam
Odpisz