Człowiek tak groźny, że bał się go sam diabeł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 11:43
Da ktoś szablon?
Odpisz
22 lutego 2020, 23:55
On po prostu używa standa.
Odpisz
22 lutego 2020, 21:25
To jakiś pokemon, koleś wystawiający dupę, czy co?
(ten płomień)
Odpisz
22 lutego 2020, 19:41
Oco chodzi
Odpisz
22 lutego 2020, 19:42
@adsjds: ludzie z florydy sa dziwni i oni najczesciej dopuszczaja sie heroicznych czynów
Odpisz
22 lutego 2020, 19:43
@Dzbaniak: aha
Odpisz
22 lutego 2020, 21:03
@Dzbaniak: według memów oczywiscie
Odpisz
22 lutego 2020, 19:59
Rok 420.69 dzień w roku. Wtedy oto narodził się pierwszy florida Man.... Narodził się on na planecie Floryda czyli wiecznie pochłoniętej wojną krainie a pod powierzchnią znajdowało się samo piekło... Przerażające eksperymenty na demonach,magii i super ludziach z owej planety w czeluściach piekieł stworzyły florida mana. Było to dziecko które było groźniejsze niż diabeł albowiem mogło ono pochłaniać wszelkie życie z różnych światów... Diabeł tak się go bał że wysłał go na ziemię tam gdzie nikt nie mógł go wyszkolić lecz i tak posiadł może i na niego słabe lecz nadnaturalne umiejętności a ponieważ używał jedynie 3% swojej mocy nie byłem stanie zagrozić diabłu, przez stulecia rodzili się kolejni florida Manowie aż w końcu jeden z nich nazwał swój stan w kraju w którym mieszkał „floryda“. Za równo 200 lat narodzi się ostatni florida manów który będzie nieśmiertelny i obali samego szatana. - nirqm
Odpisz
22 lutego 2020, 20:48
@nirqm: Obejrzałabym takie anime.
Odpisz
19 lutego 2020, 07:23
Mogę szablon?
Odpisz
20 lutego 2020, 20:52
trzymaj
Odpisz
18 lutego 2020, 20:37
Powiedźcie mi coś czego jeszcze ludzie z Florydy nie zrobili, zapiszę to sobie i będę przekreślał jak w końcu to zrobią.
Odpisz
18 lutego 2020, 20:39
@krzysiulka10: Czegoś. Normalnego
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2020, 21:37
@Boberek00: pomimo wielu dziwnych sytuacji na pewno zdecydowana większość wykonywanych przez mieszkańców czynności jest normalnych, takie np jak zwykle spanie, jedzenie i tym podobne
Odpisz
18 lutego 2020, 20:35
Goście z Florydy nie znają strachu
Odpisz
18 lutego 2020, 20:32
Oni się chyba już rodzą z jakimiś dziwnymi supermocami
Odpisz
18 lutego 2020, 20:32
Tak już jest
Odpisz