Za wiele to ja nie osiągnąłem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Za co ta premia
Ziarenko traumy wyrosło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2020, 21:05
Szit on de flor
Odpisz
22 lutego 2020, 23:42
Daję strzałkę w górę tylko dla tego że też siedzę na kiblu i mam takiego samego doła.
Odpisz
22 lutego 2020, 20:02
Sezon 4 odc 2
Odpisz
22 lutego 2020, 19:42
Najsmutniejsze jest to, że siedzę teraz na kiblu
Odpisz
22 lutego 2020, 19:38
Ja to nawet takiego nie mam
Odpisz
22 lutego 2020, 19:14
Jeszcze żyję
Odpisz
22 lutego 2020, 19:07
Jestem synem króla sedesów
Odpisz
19 lutego 2020, 14:02
ej, ten odcinek naprawdę był dość smutny XD
Odpisz