Za wiele to ja nie osiągnąłem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nie zadzieraj z bobrami
Jeszcze jak
Chciał tylko pomóc
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2020, 21:05
Szit on de flor
Odpisz
22 lutego 2020, 23:42
Daję strzałkę w górę tylko dla tego że też siedzę na kiblu i mam takiego samego doła.
Odpisz
22 lutego 2020, 20:02
Sezon 4 odc 2
Odpisz
22 lutego 2020, 19:42
Najsmutniejsze jest to, że siedzę teraz na kiblu
Odpisz
22 lutego 2020, 19:38
Ja to nawet takiego nie mam
Odpisz
22 lutego 2020, 19:14
Jeszcze żyję
Odpisz
22 lutego 2020, 19:07
Jestem synem króla sedesów
Odpisz
19 lutego 2020, 14:02
ej, ten odcinek naprawdę był dość smutny XD
Odpisz