Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KufelMleka

Edytowano - 21 lutego 2020, 13:03

A Sancho był jak harcerze.

Avatar shirrhai

25 lutego 2020, 16:17

@KufelMleka: Jadł szyszki?

Avatar KufelMleka

25 lutego 2020, 19:07

@shirrhai: Sr*ł w lesie.

Avatar Tajdeus

21 lutego 2020, 13:31

AUTOBOTY - TRANSFORMACJA I KRĘCENIE RĘKAMI!!!

Avatar MajnkraftAlusiek

24 lutego 2020, 23:22

@Tajdeus: złoto

Avatar NesquikBoi

25 lutego 2020, 07:17

Avatar KabeY

21 lutego 2020, 13:57

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi wiatrakami bo niedorąbanie umysłowe

Avatar niggiddu

21 lutego 2020, 20:02

@KabeY: Don Kichot był podstarzałym szlachcicem co chciał zostać błędnym rycerzem i tak mu zaczęło odbijać, że widział karczmy jako zamki i wiatraki jako olbrzymów

Avatar Majnix

24 lutego 2020, 22:40

@niggiddu: Z tego co pamiętam to dodatkowo jeszcze mocno niedowidział, ale mogę się mylić.

Avatar Grayland

24 lutego 2020, 23:29

@KabeY: Don czytał opowieści o Błędnych rycerzach. Oszalałł od tegoi sam zapragnął nim zostać. Widział stado owiec jako wrogą armię, a wiatrak jako wrogiego olbrzyma. Cała Jego Podróż była pełna takich pomyłek, wywołanych jego wybujałą wyobraźnia...

Szczerze, było się z czego pośmiać.

Avatar Grayland

24 lutego 2020, 23:31

@Majnix: Widział dobrze, po prostu miał często omamy.

Chociaż czytałem to z 10 lat temu, więc nie pamiętam dokładnie.

Avatar Piotreksulk

24 lutego 2020, 21:05

Ludu, czm pojawiaja sie memy z donem quijotem? Bo ja nie w temacie polski jestem

Avatar Grayland

24 lutego 2020, 22:18

@Piotreksulk: Pojawiają się, ponieważ akurat w Australi nie pojawiła się nowa klęska żywiołowa. A czymś trzeba się zająć.

Avatar polska_cebulka

24 lutego 2020, 21:13

Avatar AxonDeHudin

21 lutego 2020, 13:40

Nie no, serio

Avatar Polalak

21 lutego 2020, 12:46

Cybertron był na Ziemi od zawsze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pozdrawiam świetliki

Nieuczciwa ocena

Nie zadzieraj z bobrami

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka