Nie wyglądają zbyt przyjaźnie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Taktycznie
Należy się za piękne oczy
No to skrzynia biegów do wymiany
Wielka przygoda
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2022, 23:17
Kiedyś to oglądałam. Byłam malutka. Może ze cztery lata miałam... W każdym razie piękne wspomnienia z mokrych od łez i moczu nocy po każdym obejrzanym odcinku
Odpisz
14 grudnia 2021, 22:40
Tugs to seria siostrzana do Tomka stworzona przez tych samych twórców. Serial nie był zbyt popularny i doczekał się tylko 13 odcinków. Seria jest zajebista jeżeli lubisz eksplozje włącz se odcinek munitions bo jest zajebisty
Odpisz
24 lipca 2020, 11:46
o jezu... jak na to zdjęcie patrze ono mnie przeraża o 100% bardziej niż tomek i przyjaciele
Odpisz
24 lipca 2020, 11:45
co to tugs
Odpisz
27 lutego 2020, 14:40
Jeszcze brakuje samochodów w takim formacie.
Odpisz
27 lutego 2020, 17:56
@Jejowczka_Spod_Kamyczka: W "Tomku i przyjaciołach" są samochody, ale nie wiem, czy były zawsze, czy tylko w nowej wersji je wprowadzono
Odpisz
27 lutego 2020, 21:37
@Gryficowa: był kiedyś tylko autobus i traktor parowy
Odpisz
27 lutego 2020, 22:06
@Maly_modelarz15: Cóż
Mimo wszystko
Coś co nie jeździło po torach przynajmniej było
Odpisz
27 lutego 2020, 18:43
Ej, bo pamiętam taką bajkę.
Coś jak tomek i przyjaciele tylko wyglądało na turboradzieckie i w "2D". Jako jedyna z bajek mojego dzieciństwa to właśnie ta zapadła mi w pamięć
Odpisz
27 lutego 2020, 14:34
Hmmm.
Pamięta ktoś taką bajke jak "dziadek au"?
Nie?
Wyszukaj na YouTubie
Odpisz
27 lutego 2020, 15:32
@Gusel: może ktoś wysłać, bo trochę się boję to wyszukać
Odpisz
27 lutego 2020, 15:39
@NesquikBoi: zwykła rosyjska bajka. Artystycznie stworzona niczym "sąsiedzi", tylko bohater wygląda jak starzec z horroru dla dzieci
Odpisz
27 lutego 2020, 15:47
@NesquikBoi: nie mogę znaleźć na yt, więc masz tu screena z miniaturką na której on jest
Odpisz
21 lutego 2020, 14:49
Oglądałem Tomka jako dziecko i jakoś mnie nie przerażały...
Odpisz
21 lutego 2020, 14:50
@Tajdeus: dużo ludzi mówiło, że te stare serie były straszne
Odpisz
21 lutego 2020, 18:52
Pewnie teraz im się takie wydają, a jako dzieci tak nie uważali.
Odpisz
27 lutego 2020, 14:07
@Tajdeus: własnie stare były lepsze
Odpisz
27 lutego 2020, 14:46
@kazekage895: Również uważam, że stare były lepsze. W ogóle bajki dawniej były lepsze
Odpisz
27 lutego 2020, 14:04
Mnie kiedyś stare serie nie przerażały. Przerażają teraz
Odpisz
21 lutego 2020, 23:17
Chwila
To taki twór istniał?
Odpisz
21 lutego 2020, 20:26
Statki są fajne
Odpisz
21 lutego 2020, 16:20
Parostatek Tomek
Odpisz
21 lutego 2020, 15:11
Execute rule 34
Odpisz
21 lutego 2020, 14:49
Obudziłaś we mnie wspomnienia i koszmary które trzymałem w głębi umysłu szczelnie zamknięte
Dzięki OPie
Odpisz