Chociaż fakt, niektórzy nie zdają w ogóle
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia, 22:51
ja nie zdałem i jestem mądry
Odpisz
21 lutego 2020, 17:47
Ja zdałem za 1 i nadal nie jestem mądry
Odpisz
27 lutego 2020, 15:25
@zyl15: Jak można zdać na 1
Odpisz
27 lutego 2020, 15:27
@loginloginlogin: normalnie
Odpisz
27 lutego 2020, 15:34
@loginloginlogin: ZA 1
ZA PIERWSZYM RAZEM
Odpisz
27 lutego 2020, 16:18
@zyl15: Ku*wa ślepy jestem, zwracam honor
Odpisz
28 lutego 2020, 09:11
@zyl15: A masz na imię Sheldon?
Odpisz
21 lutego 2020, 17:41
I cyk kolejny szablon z Lisą i prezentacją/Spider-Manem i prezentacją/psem i prezentacją/Change My Mind czy cokolwiek
Odpisz
21 lutego 2020, 17:44
@Big_Chungus: dokładnie
Odpisz
21 lutego 2020, 17:48
@walenin: im więcej tym lepiej
Odpisz
21 lutego 2020, 17:50
@Big_Chungus: to będzie jak szablon z Drakiem
Odpisz
27 lutego 2020, 17:50
@Big_Chungus: Ale już lepszy Bernie Sanders (bo to chyba on) niż "zabawny" Skalmar.
Odpisz
27 lutego 2020, 16:58
Dzień dobry, mogę prosić o szablon?
Odpisz
27 lutego 2020, 15:32
SZABLON PLEZ
Odpisz
21 lutego 2020, 22:23
Ta czcionka to KG Love Somebody?
Odpisz
21 lutego 2020, 20:40
nk co mają do tego Włosi
Odpisz
21 lutego 2020, 18:18
Dawid Pasieka nie zdał z fizyki. Dlaczego?
Odpisz
21 lutego 2020, 17:37
Powiedz to Albertowi Einsteinowi
Odpisz
21 lutego 2020, 17:41
Einstein nie zdał tylko z WOSu a resztę zdał
Odpisz