Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Powodzenia
Szybki jak błyskawica
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2017, 20:04
ja mam nokie 3310
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:53
Cegła Forever
Odpisz
7 października 2013, 17:31
Nie do wiary,że po takim czasie jeszcze obrazki tego typu są popularne :)
Odpisz
7 października 2013, 14:31
Zepsułam kiedyś Nokię 3310... Czy wszystko ze mną w porządku? ;-;
Odpisz
7 października 2013, 15:27
@LuKeila: tak
Odpisz
7 października 2013, 17:27
@LuKeila: Zepsuć to się Nokia może ale nie rozwalić
Odpisz
6 października 2013, 19:15
miałem kiedyś nokie3310
Odpisz
7 października 2013, 06:42
@mateoxd13: mów do mnie jeszcze..
Odpisz
6 października 2013, 19:21
Jak myślicie, co zrzuciło USA na Hiroszime?
Dwie nokie, jedną na drógą :)
Odpisz
6 października 2013, 19:11
z noki powinny być czołgi
Odpisz
6 października 2013, 19:07
Wyobraziłem sobie glany z Noki 3310 utwardzanej diamentami... to by było niezniszczalne
Odpisz
2 października 2013, 20:12
KŁAMSTWO Nokia 3310 nie rozwali innej Noki 3310!!!
Odpisz
3 października 2013, 15:10
@bylejakbylegdzie: obie się zniszczą, ale przy okazji też całą ziemię
Odpisz