Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

13 grudnia 2023, 14:52

And here we are

Avatar Franciasto

10 listopada 2021, 17:38

Jakie gieta 5, teraz to gta trilogy

Avatar TortoiseGamer1

14 września 2020, 18:16

mnie nie obchodzi gta 5

Avatar UwUkurde

30 października 2019, 19:03

Ktoś pomoże jak pobrać

Avatar bylejakbylegdzie

3 października 2013, 21:13

to w polsce to dopiero po wyjściu na pc :)

Avatar MaxiorPL

6 października 2013, 20:18

@bylejakbylegdzie: Chyba przed premierą :D

Avatar rousered

27 października 2018, 09:54

@bylejakbylegdzie: w sumie GTA V jest już stare ale wciąż żyje dzięki multi

Avatar kronim

16 lutego 2016, 14:26

torent już nie istnieje ;(

Avatar TheOfficialForeus

24 sierpnia 2017, 00:05

@kronim: ale ja go mam

Avatar jordan431

9 listopada 2013, 21:11

Zawdzięczajmy to naszemu premierowi Donaldowi Tuskowi

Avatar
Konto usunięte

4 października 2013, 11:10

Lol utorrent po rusku.

Avatar as13zx

Edytowano - 4 października 2013, 19:46

on nie jest po rusku, ja mam po polsku

Avatar Serphis

4 października 2013, 19:54

@as13zx: Po rusku jest na obrazku...

Avatar as13zx

4 października 2013, 19:57

@Serphis: a to nie u torrent, sam mam, pozdrawiam steam i dzięki za darmowe gry!

Avatar Piotr99

6 października 2013, 18:41

@as13zx: Na normalnej stronie właśnie byś dostał bana.

Avatar as13zx

6 października 2013, 18:48

@Piotr99: Co, sam gdzieś pod obrazkiem też pisałeś że torrent używasz

Avatar Piotr99

6 października 2013, 18:49

@as13zx: Nie piracę, a jeśli tak napisałem to ku przestrodze, bo już raz policja odwiedziła mój domek.

Avatar as13zx

6 października 2013, 18:53

@Piotr99: Nie, pisałeś że bf czy coś takiego pobrałeś

Avatar Piotr99

6 października 2013, 19:15

@as13zx: BF mam oryginalnego, nigdy nic takiego nie napisałem, może mnie z kimś mylisz.

Avatar Serphis

17 października 2013, 16:23

@as13zx: No to może to nie jest utorrent. Ale jest napisane cyrylicą, czyli możliwe, że to Rosja.

Avatar DArsTon

6 października 2013, 19:46

po prostu Polska :)

Avatar Mnich1

6 października 2013, 18:26

No bo w Polsce jest bieda, to i ludzie kradną. Proste.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Znak czasów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

Nie po oczach

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka