Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2021, 14:05
Bo mieszkajo na ślonsku
Odpisz
28 lutego 2020, 09:09
Hanysy mieszkajo na Slonsku, Gorole w sosnowcu jak już xD
Chyba że ten mem to czysta ironia. Tak jak być może ten komentarz.
Tak jak i całe nasze życie....
Odpisz
27 lutego 2020, 19:01
ja:*nie używam zmiękczeń, mazurzę, przypadkiem wymawiam nieodpowiednie głoski*
koledzy z Warszawy: CzY To gWaRA?
Odpisz
27 lutego 2020, 08:09
Tymczasem Kaszubi:
Nie jë mòżlewé
Odpisz
27 lutego 2020, 08:40
@TakiOLogin: Jo!
Odpisz
27 lutego 2020, 09:17
@TakiOLogin: Kaszubi to zdrajcy niemieccy,nawet flagę od Austrii ukradli
Odpisz
27 lutego 2020, 09:35
@TakiOLogin: Kaszuby to fałszywe ch*je, nikt ich nie lubi
Odpisz
27 lutego 2020, 15:25
@Crln_7: nwm co czuc bo niby jestem z Kaszub ale z prawie na samej granicy
Odpisz
27 lutego 2020, 16:27
@ResiaPL: a czujesz się kaszubem?
Odpisz
27 lutego 2020, 16:33
@ResiaPL: tak
Odpisz
27 lutego 2020, 16:56
@Crln_7: e, trudno powiedziec
Odpisz
27 lutego 2020, 17:18
@ResiaPL: a to je**ć, wszyscy jesteśmy Polakami
Odpisz
27 lutego 2020, 16:37
Omawiam teraz krzyzaków na polskim
Odpisz
23 lutego 2020, 10:06
Co to za film?
Odpisz
23 lutego 2020, 10:06
śląski
Odpisz
23 lutego 2020, 10:07
chyba krzyżacy
Odpisz
23 lutego 2020, 10:20
@Viledd: W sumie tak teraz patrzę po tym czornym to jest to możliwe
Odpisz
23 lutego 2020, 11:26
https://youtu.be/Rxv9ZTgT4ns
Odpisz
27 lutego 2020, 08:10
tu girls łan kap
Odpisz
27 lutego 2020, 16:20
Krzyżacy
Odpisz
27 lutego 2020, 08:03
A ja jestem góralem
Za daleko poszedłeś, OPie
Odpisz
27 lutego 2020, 08:08
@Kahol05: a Ja kociewiakiem
Odpisz
27 lutego 2020, 08:47
@Crln_7: to nieźle, a z jakiego miasta? Bo ja z okolic Żywca
Odpisz
27 lutego 2020, 08:53
@Kahol05: Z takiego tam zadupia, koty dupami miauczą
Odpisz
27 lutego 2020, 09:59
@Crln_7: to coś nas łączy, bo u mnie to psy dupami szczekają
Odpisz
27 lutego 2020, 14:20
@Crln_7: ja też
Odpisz
27 lutego 2020, 15:10
@Kahol05: gorolem ku*wa a nie góralem gorolu to dwie zupełnie różne grupy ludzi
Odpisz
23 lutego 2020, 11:59
OPie Śląski to nie jest tylko zmienianie A na O
Odpisz
23 lutego 2020, 13:04
@Tawreos: wiem ale gdybym napisał to naprawdę po śląsku to nikt by nie zrozumiał
Bytom pozdrawia
Odpisz
23 lutego 2020, 14:17
oooo tak bytomski akcent
Odpisz
23 lutego 2020, 17:41
Jo bych zrozumiał. Rybnik pozdrawia
Odpisz
23 lutego 2020, 17:42
@DrDamian_: Rybnik chyba jeszcze lepszy
Odpisz
23 lutego 2020, 17:43
@Tawreos: To je prowda
Odpisz
27 lutego 2020, 08:09
ja ze śląskiego znam tylko hasiok
Odpisz
27 lutego 2020, 10:38
Również Bytom pozdrawia
Odpisz
27 lutego 2020, 11:48
@Tawreos: Siemianowice Śląskie pozdrawiają
Odpisz
27 lutego 2020, 08:26
Ja godać gwarą
Odpisz
27 lutego 2020, 08:21
DEUS VULT
Odpisz
27 lutego 2020, 08:10
Czy w Zielonej Górze mieszkają górale?
Odpisz
27 lutego 2020, 08:07
Jo
Odpisz
23 lutego 2020, 10:32
Konkurencja dla memów po Czesku.
Odpisz
23 lutego 2020, 10:08
Odpisz