Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piket

29 lutego 2020, 07:00

Tak mi się skojarzyło...

Avatar Nikodem8378

29 lutego 2020, 11:42

@Piket: shrek

Avatar Mojo21

29 lutego 2020, 09:47

Pewnie tanio w nim

Avatar aniam_131

24 lutego 2020, 13:46

Ale sam budynek ładny

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2020, 16:01

@aniam_131: Komin też ładny nawet.

Avatar Agateex

28 lutego 2020, 23:08

@aniam_131: teraz wygląda tak

Avatar aniam_131

29 lutego 2020, 09:05

@Agateex: teraz mniej ładny. Taki zwykły, przeciętny

Avatar Placwaniak

29 lutego 2020, 09:03

Generalnie ta elektrociepłownia w tle jest opuszczona więc jest wszystko eko i git

Avatar xXkuba22Xx

29 lutego 2020, 01:03

było bardzo dawno dawno temu....

Avatar alexiejs

24 lutego 2020, 14:45

Co to za miasto? Wydaje mi się że gdzieś na Śląsku

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2020, 21:05

@alexiejs: Łódź

Avatar Lodziaowo

28 lutego 2020, 21:05

@alexiejs: Łódź Górna, pozdrawiam stamtąd

Avatar MineDan

28 lutego 2020, 21:05

@alexiejs: - śląsk
-energia z innego źródła niż węgiel

Avatar Ktpttl2007

28 lutego 2020, 21:06

potwierdzam, nawet mieszkam przy skrzyżowaniu obok

Avatar alexiejs

28 lutego 2020, 22:17

@Lodziaowo: Okej dzięki

Avatar Dexterek

28 lutego 2020, 21:45

Bruh

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 lutego 2020, 21:17

O Boszzz ta scena z shreka 2 XD

Avatar papa3

24 lutego 2020, 13:47

Skojarzyło mi sie z fabryką wróżki chrzestnej ze shreka 2

Avatar tartak

24 lutego 2020, 13:31

Stare zdjęcia

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2020, 13:57

@tartak: a komin jeszcze starszy

Avatar Slenderowiec2012

24 lutego 2020, 15:27

@tartak: Dokładnie. Tu liście są, tam nie ma.

Avatar Lodziaowo

28 lutego 2020, 21:06

@tartak: no, odmalowali xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Można, tylko trzeba wstawać rano

No to posłuchane

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka