Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Znak czasów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2020, 16:58
koronawirus powolutku umiera
Odpisz
25 lutego 2020, 17:03
@Ajgorak: A ludzie razem z nim
Odpisz
25 lutego 2020, 17:09
Ten komentarz to złoto
Odpisz
26 lutego 2021, 17:41
@Ajgorak: to nieźle umiera
Odpisz
9 marca 2021, 10:09
@Damond: cofam to KEK
Odpisz
20 marca 2021, 15:12
@Ajgorak: mija jakieś 13 miesięcy od początku 2tygodniowej kwarantanny
Odpisz
27 lipca 2021, 19:36
@G_gaster: gotowi na 4 fale
Odpisz
17 lutego 2021, 00:19
Bardzo k...a śmieszne...
Odpisz
26 lutego 2021, 17:40
@anton2121: w ch*j
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2020, 14:41
Polska: *pierwszy panel*
Odpisz
25 marca 2020, 12:58
@Dcktun: Polska teraz: *Drugi panel*
Odpisz
28 lutego 2020, 14:46
Polacy teraz:
Odpisz
28 lutego 2020, 17:35
@PoprostuBula_03: Którzy chcieli pójść na IEM? No nie bardzo.
Odpisz
28 lutego 2020, 17:24
Polska:
Odpisz
28 lutego 2020, 16:11
Dzisiaj w szkole zauważyłem jakieś powywieszane kartki z napisami, że kto wrócił z Chin, Korei Południowej lub północnych Włoch, ma się zgłosić do jakiegoś szpitala
Odpisz
28 lutego 2020, 16:13
my mieliśmy mieć wycieczkę do Grecji ale w ostatniej chwili ją odwołali z powodu koronawirusa
Odpisz
28 lutego 2020, 16:13
@NoWitam: U mnie miała być wycieczka na Litwę z Erasmusa, ale też nie ma
Odpisz
28 lutego 2020, 14:44
Moja mama zrobiła już kurde zapasy na III Wojnę światową
Odpisz
28 lutego 2020, 15:44
@oliklol123: moja też ok
Odpisz
28 lutego 2020, 15:25
Wy sie śmiejecie, w weekend 2 typów ode mnie ze szkoły wróciło z włoszech a ja dzisiaj pojechałem do szpitala (problem z sercem wykryty tydzień przed komisem więc katerogia A psu w dupe bez kombinowania, nice) i widziałem tam pojemnik na odpady biologiczne z napisami po chińsku
Odpisz
28 lutego 2020, 14:25
Ja tam nadal się śmieję, albo umrze więcej ludzi, albo mi się poszczęści i ja umrę.
Sytuacja win win
Odpisz